to je v poriadku
Syria ma prirodzene pravo zaistit si obranu svojho uzemia
za pomoci spojencov
to je v poriadku
Syria ma prirodzene pravo zaistit si obranu svojho uzemia
za pomoci spojencov
Boeing bol zostrelený z územia Ukrajiny
To, že Ukrajina neposkytla údaje svoji rádiolokačných staníc dosvedčuje, že raketu odpálili z územia, ktoré mali pod kontrolou Ozbrojené sily Ukrajiny, vyhlásil predstaviteľ rádiotechnických vojsk VKS RF generálmajor Andrej Koban. „Ak by malajzijský Boeing zostrelila raketa, odpálená z ktoréhokoľvek rajónu, nachádzajúceho sa východne od katastrofy, tak by bola zaznamenaná ruským prvotným rádiolokátorom. Technické možnosti ruských prostriedkov objektívnej kontroly neumožňujú urobiť záver, či bol odpal uskutočnený z území, nachádzajúcich sa južnejšie alebo západnejšie od bodu katastrofy.“
Kyjev podľa Kobana má informáciu o vzdušnej situácii v rajóne katastrofy, pričom pochádzajúcu tak od civilných, ako aj od vojenských zdrojov. Generál poznamenal, že analýza prvotnej rádiolokačnej informácie vyvracia tvrdenia Kyjeva a aj závery technického holandského vyšetrovania o tom, že raketa, ktorá zostrelila Boeing, mohla byť odpálená od Snežného.
v Ruskom parlamente je viac stran ako v americkom
potom uz nemali radiovy kontakt s nikym ?
stale nie je zodpovedana otazka KTO
a s akym úmyslom smeroval lietadlo do operacneho priestoru rakety
snad Rusi ?
pochyboval snad niekto o motive Ukrajiny skompromitivat Rusko ?
vecne riesia problem ludskej rasy
raz tak , potom zas onak
tzv vysetrovatelia odpovedali len na otazky , ktore si sami polozili
a to tak , aby potvrdili dopredu planovany ciel ich verzie
nahravky komunikacie dispecerov s pilotmi sa uz nasli ?
Odporúčame