musíme mať povolenie zostreľovať ruské a sýrske lietadlá,“
........to je vojna s Ruskom
musíme mať povolenie zostreľovať ruské a sýrske lietadlá,“
........to je vojna s Ruskom
urcite mas aj vierohodne dokazy
na poporu svojich tvrdeni
je jasne co by v pripade realizovania takejto poliziky nasledovalo
aj Nemci sa uz obavaju
stastie ze v tejto blaznivej dobe bude Slovensko predsedajúcou krajinou EU
a nie nejaky tlk zo zapadu
predpokladam , ze Mika konci
a Dobsinsky chvalabohu tiez
styri prapory pozbierancov z celej Europy , proti styrom elitnym ruskym diviziam
ale sak , ked sa budu snazit ........ :))))
cim viac im pomahaju , tym viac sa kriza prehlbuje
zaujimave
rozhodnutie odpovedajuce zapadnym hodnotam
dvojakych metrov a trojakých standartov :)
Generálny tajomník aliancie Jens Stoltenberg ma zle informacie
z týchto kohutov koho vylucia ?
Odporúčame