uz tie dristy nemozu pocuvat ani americania
EU je Velkonemecka risa
v ruzovom
aj tie pece su dôsledkom zlocineckej politiky
zapadnych velmoci
Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že spuštění amerického radaru v Rumunsku svědčí o o tom, že se situace nezlepšuje.
„Myslím, že budete se mnou souhlasit: poslední události svědčí o tom, že se situace nezlepšuje, bohužel, se jen prohlubuje. Mám na mysli spuštění radiolokační stanice v Rumunsku, jako součásti budoucího systému protiraketové obrany USA," prohlásil prezident na poradě věnované obrannému průmyslu.
nachytali spehuna
Strategické výzvědné letadlo vojenského letectva USA RC-135W vykonává v pátek další let u pobřeží Kaliningradské oblasti, oznámily letecké internetové portály, které sledují přesuny vojenského letectva.
Ukrajinský koridor teda padá
Do modernizácie a údržby ukrajinského systému plynovodov sa desaťročia neinvestovalo. Aby sieť plynovodov na Ukrajine fungovala bez rizika, treba vložiť niekoľko desiatok miliárd dolárov. Tieto prostriedky Ukrajina nemá a nikto jej ich neplánuje dať. Bez týchto investícií je fungovanie tohto systému riskantné.
jasne , ze je to proti Rusku
ale nechapem zmxsel , ked ruske ponorky krizuju oceany
Ako povedal britský konzervatívny filozof Roger Scruton: EÚ nemá riešenia. Riešenia majú národné štáty... Zrejme to bude tým, že národné vlády ešte stále pracujú v prirodzenom prostredí (pod kontrolou verejnej mienky a volieb). Úrady EÚ pracujú v degenerovanom prostredí (v byrokratickej bubline, izolovanej od politickej reality).
Mal pravdu.
„Domnívám se, že Česká televize by neměla být veřejnoprávní, ale státní institucí, že by koncesionáři neměli platit 135 korun měsíčně za její provoz, že by tento provoz měl být hrazený ze státního rozpočtu,“ uvedl Zeman pro Parlamentní listy.
Odporúčame