uz by ste mohli prestat blaznit
tie hlupe reci vam zratame vo volbach
bez pomoci americkych nadnárodných firiem Hitler nebol schopny viest vojnu
aj tak mu dlho trvalo , lez pomenoval udalosti na Ukrajine spravnymi slovami
my to vieme uz rok
Prezident Českej republiky Miloš Zeman sa domnieva, že sankcie voči Rusku odvolajú do roka. Tvrdí okrem toho, že sa vynasnaží urobiť všetko možné, aby neobsadili miesta na ruskom trhu, ktoré prv obsadili Česi, konkurenti z iných krajín EÚ.
Zeman spolu s tým podotkol, že nie je jediným odporcom protiruských sankcií v Európe a pripomenul, že kancelár Rakúska, premiér Slovenska a Maďarska, ako aj rad vysokopostavených českých politikov vystupujú tiež za zrušenie obmedzení proti Rusku.
neviem o tom , ze by Rusi masivne bombardovali slovenske mesta
ty vies ?
len pri bombardovani N. Zamkov americkym letectvom zahynulo 4 000 ludi
vojska Warsavskej zmluvy tu boli legalne
na zaklade medzistatnej zmluvy
ako teraz NATO
najvacsiu chybu rusi urobili , ked ustupili zo strednej Europy
Odporúčame