vlastnictvo narodneho bohatstva nadnárodnými monopolmi je primarnou pricinou´chudoby
vlastnictvo narodneho bohatstva nadnárodnými monopolmi je primarnou pricinou´chudoby
keby nebolo Slovakov , tak sa dodnes po amerických preriach prehanaju bizony
A skutočnosť odznelo:
„Podpora našich strategických jadrových síl v kombinácii s rastom vojenského potenciálu ozbrojených síl zabezpečí, že Spojené štáty a NATO nebudú mať prevahu nad našou krajinou,“ vyhlásil Gerasimov.
v podstate cele 20. storocie USA vedu vojnu proti europskym narodom
dostali zapadnu europu , strednu , juznu
hadam si vylamu zuby na Rusku
nakopiruj tu vetu , kde sa Rus vyhraza
o zlych úmysloch NATO uz ziaden zodpovedny , rozhladeny clovek nemoze pochybovat
Zapad potrebuje brzdu
lebo je schopny vo svojej nenazratosti znicit cely svet
Vichova , aj Kyjev uz hovori , ze na Ukrajine jednotky ruskej pravidelnej armady nebojuju
tak neklam
Odporúčame