Hehehe, zajdem za Putinom a označím toj dom ako sklad zbraní, nech vie kde má triafať :-DDD
Hehehe, zajdem za Putinom a označím toj dom ako sklad zbraní, nech vie kde má triafať :-DDD
A tvoj miláčik Fico s tvojím miláčikom Uhríkom velebia Trumpa:
Čo tvoje, ale Kaliňákove! Ten by sa nabalíííííl ! :-DDD
Ano, prajem si aby Putin zabral územie tvojho dvora a domu (ak nejaký máš) ale najprv nech ti ho vybombuje.
:-DDD
Prečo nadávaš na Trumpa, však si tu od šťastia priam horel, keď ho zvolili za prezidenta. Dokonca aj tvoj idol Fico ho považuje za toho najbohovskejšieho mierotvorcu:
A tvoji kamoši Fico a Uhrík velebia Trumpa:
https://www.youtube.com/watch?v=HagS65lbx7A
https://www.youtube.com/shorts/laiYAXhZZ-U
Čo ty na to?
A čo hovorí tvoj miláčik Uhrík?
Ale ja som to nečítal na Pravde! :-D
Včera som tu čítal správu, že Pakistan chce navrhnúť Trumpa na nobelovu cenu mieru :-DDD
Ozaj a čo na to hovorí Fico. Však minule označil Trumpoa za toho najježišbohovskejšieho mierotvorcu:
https://www.youtube.com/shorts/laiYAXhZZ-U
:-DDDD
Zakvíkaj ešte voľačo :-DDD
Pohroz ešte USA tvojimi krpatými pästičkami, nech tam vedia že sa ich nebojíš! :-DDD
Už sa tešíš, novšak? Tvojmu Putinkovi prepáčiš aj vraždenie ukrajinských detí, a teda určite by si mu prepáčil , keby ruská bomba trafila aj tvoje deti. Vinu by si hádzal nie na Putina ale na všetkých jeho odporcov.
dnes nastúpila do "debaty" komplet kremľofašistická čvarga :-DDD
A od teba iba čo? Jááááj, od teba plné slová - slová plné ruskej sračkovej propagandy. :-DDD
Nech idú do Ruska, Putin im posielal prachy - tak nech ich teraz chová!
A môže ich okamžite zaradiť do svojej armády, islamisti radi bojujú, nech tam teda zgegnú za svojho mecenáša Putina!
Ktorá Trumpeta? Hádam len nie tá ktorej zvoleniu sa tu vytešovala celá kremľobotická chasa?
IBA DEBIL, ktorý nevie hľadať v archíve debát na Pravde si pýta dôkaz. :-DDD
koľko ti platia kremeľské fašistické prasce za tieto neartikulované výkriky do tmy? :-DDD
Však ja nič, (ja muzikant) :-DDD
Len pripomínam oborovičkovaným plochozemcom, ktorí teraz nadávajú Trumpovi do vrahov, že oni sami od šťastia kvičali, bľačali či mekotali, keď Trumpa za prezidenta zvolili.
Odporúčame