Presne!
Ja sa o svoju zahradu starám. Mám v záhrade dva orechové stromy a okolo mna niektorí susedia okolo orechov džungľu. Celý rok na záhrady kašlú, do záhrad chodia iba oberať úrodu, alebo ani to nie, rôzne ovocie im hnije opadané pod stromami. Ak by som kládol fóliu pod moje orechy, iba by som si zvýšil náklady na orechy, ktoré by kvôli susedom aj tak očerneli.
Ináč čierne orechy mi nevadia, majú síce čiernu šupku ale vo vnútri sú zdravé.


