A kremľoboti sú iba na srandu králikov.
Vyčkaj času ako hus klasu! :-)))
A teraz povyprávaj, ako z Afganistanu odtiahli svinským krokom Sovieti a ako im Talibanci obesili ich boľševického kamoša HAdžibuláha
Píšeš hlúposti, stiahnutie sa z nejakého územia nie je totálna kapitulácia. Ak by to bolo tak ako píšeš, tak Rusi totálne kapitulovali, keď sa stiahli z Kyjeva.
Nerob sa múdrym, nie si!
Nikde nebol, Saladin ako vždy trepe :-DDD
Gubernátor Luhanskej oblasti Serhij Hajdaj pripustil, že ukrajinské jednotky sa možno budú musieť stiahnuť zo Severodonecka
Kremľoboti to interpretujú takto: Ukrajinci už ušli zo Severodonecka. :-)))
Odporúčame