Pekna sebareflexia, poloicik. :-)))))
A teraz si zarecituj: Zo Ziliny ide vlak a v nom sedi Sano Mach......Pokracovat mozes sam, popripade Zilinu zamenit za Toronto. :-))))))))))))))))))))
Pekna sebareflexia, poloicik. :-)))))
A teraz si zarecituj: Zo Ziliny ide vlak a v nom sedi Sano Mach......Pokracovat mozes sam, popripade Zilinu zamenit za Toronto. :-))))))))))))))))))))
Tu skusaj ty, icik a mozes sa pritom knisat zboku na bok. :-))))))
Nuž , takto....
Po prvé, Trianon bol až veľmi milostivý voči Maďarom. Ak by dnes, so skúenosťami po Trianone, rozhodovali mocnosti, Trianon by Maďarov rozprášil do okolitých štátov. Žiadne Maďarsko.
Po druhé, základný problém slovenského školstva je, źe zo zákona nie je v každom kúte SR škola s vyučujúci jazykom slovenským. Je absurdné, ak občan SR neovláda úradný jazyk, slovenčinu.
Este napis, co by ti na tvoje chazarske krochkanie povedala tvoja mama, Slovenská katolícka.
Raz darmo, Stur mal veľkú pravdu.
Osudy imigracneho uradnika v Kanade. :-)))))))))))))))
A v com klame, ty polovicny onyyy? .....:-)))))))))
Psychiater nie. Mozno pruzkovane pyzamo. Vraj ma liecebne ucinky. :-))
Nie kazdy ma taku naturu a zivotny styl, ze trpi prizivnictvom, zanedbavanim vychovy deti, incestom a tak podobne. Asi preto....:-)
V com sa lisi polotaliansky od polozidovskeho? :-))))))))))))
Zabudol vol, ze telatom bol? :-)))))))
To akoze by mali Slovaci podporovat rasizmus Black Lives Matter? Podpalacstvo, vandalizmus, plienenie, vytrznosti, ktore toto hnutie sirilo v USA? Vedze uz neblaznite!!!
Fanaticki liberali, neomarxisti a im podobna haved tahaju svet do sraciek. Politicka korektnost, to je ich manna nebeska.
Tych kumpanov je viac. Korcek, Nad....
Este vacsi suhlas. +++++++++
:-)))))
Mala edukacia: Az 40% celkovej rozlohy Europy tvori europska cast Ruska. V európskom Rusku žije zhruba 80% z celkového počtu obyvateľov Ruska, teda asi 113 milionov obyvatelov Ruska , ak chces Rusov, su Europania.
Tym sa stava europske Rusko najludnatejsiou krajinou Europy. 1,4 krat vacsou, ako Nemecko a zhruba 1,7 krat vacsiou, ako Francuzsko, alebo Velka Britania.
Takze tak je to s Ruskom, ako vyznamnou sucastou Europy. Rusko je sucastou Europy geograficky, politicky, aj kulturne.
Ale, ak by si velmi hladal, nejaky pradaleky stat, dokonca kusisko za Aziou, doplavis sa do jednej krajiny s nazvom USA.
Odporúčame