Prieskum "jak bejk". :-))))))))))))))
Len, aby kotlebovci už teraz nemali cez 20%
Pred poslednými voľbami "nameral: Beránkov Polis Kotlebovi asi 2%. Výsledok bolo 8%. :-)))))))))))
Prieskum "jak bejk". :-))))))))))))))
Len, aby kotlebovci už teraz nemali cez 20%
Pred poslednými voľbami "nameral: Beránkov Polis Kotlebovi asi 2%. Výsledok bolo 8%. :-)))))))))))
LOL. :-)))
Na budúci rok navezie na svah namiesto snehu piesok. Veď ani uňho doma snehu niet. A tak, asi o dva roky, sa tam bude "lyžovať" v burkach. :-)))))))))))))))
Tak ti sem jedného safafonistu z Plasticu pastnem. Vožralej a pochcanej, Typickej havlista. :-))))))))))))))))))))))
Nem, nem. Ander ze Popradu, čo na Triangel brnkal. :-))))))))))))))))))))))
Akoby vystrihnuté z Anderovho životopisu. :-))))
Peťko, skús sa venovať niečomu inému .Nebuď labuť. :-))
Pripomeňme si slová Chalúpkovej básne:
Pravde žil som, krivdu bil som,
verne národ môj ľúbil som:
to jediná moja vina,
a okrem tej žiadna iná. :-)
Rezala, pán profesor. Rezala. :-)
A že pozdravujem. :-)
Uz ti nic nepoviem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
A Ander za par. :-)))))))))))))))))))))))))
Kurej a Zanetka. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nieeeee.....vtedy este posunoval na Spisi. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ň
Hryzkaj slabucko. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ach jaj....v Slovane sme to vzdy roztocili. :-))))))))))))))))))))))ň
Tane? Tá tu už nepíše. :-))))))))))))))))))))))))
A kde je NAKA???????? A kde je súdruh prokurátor Urválek....pardon "Honzík"? Keď sa môže stíhať trestať za "extrémny" názor, "extremnu" myšlienku formou až "extrémneho"domýšľania.....prečo nie za "extrémne" ohrozovanie verejného poriadku...."extrémneho" obmedzovania dopravy formou "extrémneho" organizovaného vydierania?
Čo na to libertfašisti z Trubanoviec? Či exotužernici z Kiskolandu? Háááááá?
Už si objednal celý kartń indulony. :-))))))))))))))))
Dozadu, ako rak, ste zacali ist odkedy ožran, defraudant a ku.revnik Russell prisiel domov ozraty z flamu a vymyslel Medzinarodnuasociaciu badatelov biblie (International Bible Students' Association). Pisal sa rok 1872. :-)))))))
Odporúčame