A dokazy ze Caputova je americka agentka su, alebo sa protekcne decko fiZZo a vsetci jeho nohsledi trafili mimo misu?
A dokazy ze Caputova je americka agentka su, alebo sa protekcne decko fiZZo a vsetci jeho nohsledi trafili mimo misu?
Vobec nie som nervozny, prave naopak. zabavam sa, ako si ukazal, ze tvoj spackany zivotny obzor sa konci par kilometrov na zapad od rieky Moravy. Tak dalej cakaj na ohlodane kosti, len daj pozor, pretoze tie kosti, ktore tak tuzobne ocakavas, poriadne smrdia zlodejinou.:-)))))))))))))
Jedni ma nazyvaju soplosom, druhi geriatrikom. A vsetci spolocne opakuju mantru o mojom spojeni s istym statom a jeho nabozenstvom. Co to moze byt? Ze by " obsedantno kompulzívna porucha - laicky obťažujúce a nutkavé neprestajne sa opakujúce rovnaké činnosti"?
Myslis nevzdelaneho brusica Richtera, ktory povodne mal len ucnovku bez maturity?
čosi z minulosti - a môže to byť aj niečo mimoriadne desivé - sa môže v živote jednotlivca či spoločnosti zopakovať.
To sa prave stalo: nevzdelane proletarske a ruralne "elity" su opat veducou silou v spolocnosti. Fakt mimoriadne desive.
Jedno prislovie hovori: Kto chce byt stastny, musi sa naucit zabudat.
Z toho vyplyva, ze spomienkovi optimisti su a budu do smrti nestastni.
„liberálne krídlo Hlasu“
HlaSS ma nejake liberalne kridlo? Ako sa to kridlo lisi od neliberalneho zvysku a kto su clenovia tohto kridla?
Zjavne si nepochopil, pisem o okradani o buduce dochodky deti a vnukov sucasnych dochodcov kradnutim uspor v 2. pilieri. Tiue dochodky budu vyplacane ked uz sucasni dochodcovia budu dlho vonat fialky od korienkov. Ukazal si, ze sucasni dochodcovia su alebo egoisti alebo vobec nechapu, o com je rec. Jedno horsie nez druhe. Skutocne geriatricke "elity".
Vyymenujem ti len jednu vec: pre neho je optimalna splocnost, ktora drzi hubu a krok, a ako poslusny psik caka na ohlodane kosti. Tu cast spolocnosti, ktora hubu a krok nedrzi a na jeho ohlodane kosti nie je utisnuta, nenavidi.
Ved som ti to pisal, ze klames, ked tvrdis, ze niekto povedal, ze odidu, akonahle SSmer zostavi vladu. Teraz si to klamstvo potvrdil.
Z teba priam vyzaruje zlost z tvojho spackaneho zivota, poznanie, ze uz ziadnu dieru do sveta neurobis, len musis cakat na potupnu almuznu, a chut pomstit sa za to celemu svetu.
Este si zabudol aj skolu zivota. A co saa tyka moralky, dnesni dochodcoviaa nevahaju volit takych, ktori im slubia potupnu almuznu tak, ze okradnu ich deti a vnucence o buduce dochodky, a aby toho nebolo dost, tieto geriatricke "elity" sa z toho este tesia. To je absolutny moralny suteren.
Ja som nepisal, aby si niekoho lutoval. Pisal som o farizejstve odporcov politickej korektnosti. O com preboha tocis?
Moju otazku si zjavne nepochopil, pretoze tocis celkom od veci. ktorym slovam v otazke si najma neporozumel?
Aky vseobecne prospesny zlepsovak vyprodukoval poslanec Blcha alebo tu pisuci skrachovaly estet Kakos ta netrapi?
Problem odporcov politickej korektnosti je v tom, ze si ten odpor vysvetluju jednosmerne. Ja ked tu napisem pravdu, ze robotnici a dedincania su vacsinou nevzdelani, a dochodcovia vacsinou moralne zhnumplovani, odporcovia politickej korektnosti maju hromadny poplach. A som za pravdive prispevky pravidelne kriminalizovany.
Rozdiel je ten, ze ak niekto povedal, ze za vlady SSmeru opusti Slovensko, moze to kludne urobit zajtra. Ty si si zjavne take vyhlasenia chybne interpretoval, ze ak ten krok neurobia 1. oktobra 2023, tak nedodrzali slovo. Oproti tomu spominany SSudruh, k tvojej charakteristike treba dodat, ze sa jedna protekcne decko s povodom z rodiny nevzdelanej proletarskej a ruralnej "elity",, nielen ze nesplnil slovo, ze v politike nebude po r. 2014, ale teraz vyhlasil, ze v nej ostane az do dochodku. No bodaj by neostal, nic ine nez masirovat nizke pudy nevzdelanych proletarskych, ruralnych a moralne zhumplovanch geriatrickych "elit" totiz robit nevie.
Odporúčame