Islamský štát popravil v roku 2025 viac než 1600 ľudí a za pár týždňov nepokojov začiatkom 2026 dokázal pozabíjať viac než 30 000 demonštrantov. Priam obdivuhodná "politická kultúra".
Islamský štát popravil v roku 2025 viac než 1600 ľudí a za pár týždňov nepokojov začiatkom 2026 dokázal pozabíjať viac než 30 000 demonštrantov. Priam obdivuhodná "politická kultúra".
Treba pripomínať, ako v Maďarsku "opozičné decká" dôkladne prefackali SD geriatrické "elity". Pretože také pokladne prefackanie bude aj na Slovensku. Nech sa SD "elity" majú na čo tešiť.
Autor zjavne nepochopil, ze to, o com pise, su tradicne hodnoty, ktore ochranuje oranzovy trumpeta. Ved preto nase konzervativne "elity" tak radostne ujukali, ked bol trumpeta zvoleny za prezidenta, a patricne si tie "hodnoty" odvtedy aj uzivaju.
Názorne si ukázal, prečo sa hranata topoľčianska bradavice tak usilovne pchala orangutanovi do anusu.
Neprídu, pretože to zaplatí agresívna horda vojnových zločincov zo severozápadnej Ázie.
To nehrozi, pretoze on je c. 1 na kandidatke pomernych mandatov, kde ziskali 42 mandatov. Ale v jednomandatovych obvodoch ziskali zo 106 mandatov len 13, zvysnych 93 mandatov ma TISZA. To sa vola VILAGOS!!!!
A prečo nevzdelané proletárske, rurálne a najmä geriatricke "elity" s SD diagnozou zborovo radostne ujúkali, keď bol orangutan zvolený? Vďaka tuposti zdedenej po rodičoch neboli schopní pochopiť to, čo ostatní chápali už počas orangutanovho prvého mandátu.
"...zišlo by sa pri OZE spomenúť príčiny aspoň dvoch blackoutov - v Španielsku a v ČR..."
Tak preco to neurobis ty? Aspon by sme videli, ci tomu rozumies.
Zaujímavé, že geriatrickým SD "elitám" to začína dochádzať len teraz s 1,5 ročným omeškaním.
Geriatricke "elity" s SD diagnozou radostne ujukali nad zvolenim ornagutana, tak preco teraz pozeraju ako telce na nove vrata?
Lepsi v com?
Slub ukoncit vojnu na Ukrajine do 24 hodin nesplneny, colna vojna proti celemu svetu, strielanie policie na americkych obcanov na ulici doslova v priamom prenose, snaha kupit Gazu a obsadit Gronsko, Kanadu a Panamsky prieplav, snaha zamachlit pletky so sexualnym predatorom Epsteinom, unos prezidenta Venezuely, bombardovanie Iranu....
To vsetko su tie "tradicne hodnoty", ktore orangutan sluboval a nad ktorymi SD pacienti tak radostne ujukali?
V pripade orangutana sa jedna o klasicku diagnozu SD.
Starecká Demencia je vážne, progresívne ochorenie mozgu postihujúce najmä ľudí nad 65 rokov, prejavujúce sa úbytkom kognitívnych funkcií, poruchami pamäti, úsudku a zmenami osobnosti.
Ked organgutan vyhral volby, bolo kazdemu jasne, ze pride katastrofa. Kazdemu, okrem SD pacientov, ktori nad jeho zvolenim radostne ujukali.
V roku 1952 bol v CSR stale pridelovy listkovy system, Rakusko uz dostavalo pomoc z Marshallovho planu.
V roku 1952 HDP na obyvatela v Rakusku a CSR takmer rovnaky.
O akej potravinovej pomoci tocis?
Ja som komunistom nebol. Za 40 rokov vlády komunistov sa Československo z rovnakej štartovacej čiary s Rakúskom prepadlo na 60% výkonu rakúskej ekonomiky.Aj ty nostalgicky spomínaš ako si kradol za totaca?
Sliepky nekikiríkajú ale kotkodákajú.
Psychiater čaká na hranatý bradavice. A nie jeden z ale viac než 800 psychiatrov.
A budú v nich lietať nemajetné proletárske, rurálne a geriatrické "elity", samozrejme zadarmo.
Ten, ktorý roky hibernuje v hlavách jedincov s SD diagnózou. Ty si ukážkový príklad.
Porovnávať 80te roky so súčasnosťou je prejav kolosálneho myšlienkového kolapsu. Počet áut závisí len od ceny pohonných hmôt? A boli auta za zlatého socíku voľne dostupné ako dnes alebo boli na autá poradovníky?
Netreba zúfať. Iné krajiny majú kovanych socialistov. Napr. náš hranatý priemer vlani na konferencii CPAC v USA predniesol plamenny prejav. Heslom konferencie bolo "Spoločne porazíme socializmus"!!To nevymyslus, to je hranatý boľševický nok.
Odporúčame