Ved ja som bol len zvedavy, ci len bezhlavo opisujes Bacisinove klamstvs. Takze si sa priznal.
Ved ja som bol len zvedavy, ci len bezhlavo opisujes Bacisinove klamstvs. Takze si sa priznal.
V septembri bola v Rusku medzirocna inflacia 13.7%. Takze kde si nasiel tych 6%?
Bola si niekedy v Auschwitz-Birkenau? Co ty vies o utrpeni? Hanba tejto spolocnosti je, ked niekto dokaze porovnavat nezamestnanost s utrpenim v nacistickych koncentracnych taboroch.
"Česká novinárka Saša Uhlová napísala knihu Hrdinovia kapitalistickej práce o živote zotročených ľudí. Teraz publikuje v českom magazíne Alarm pokračovanie – skúsila si práce sezónnych robotníčok a robotníkov v západnej Európe.
Veľmi mi pripomenuli väzenkyne v koncentračnom tábore Auschwitz-Birkenau,...."
Porovnavat robotnicky, ktore nevedia, do kolkej sa bude kazdy den pracovat, ale mozu z tej prace kedykolvek odist, s vazenkynami v koncentracnom tabore, ktore nevedeli, ci sa vobec niekedy vratia domov (a mnohe sa nevratili), tak to je naozaj sila.
Skus menovat staty, kde pedofilia nie je trestna.
Ktorym slovam v jeho prvom prispevku si neporozumel?
Pytal si sa, ci pedofilov treba chranit tak ako lgbti. V tomto pripade je dolezite vediet, ze pedofilia je trestna a ze ochranu potrebuje spolocnost pred pedofilmi. Ty to zjavne nevies.
Neviem ci je vrodena ale viem ze je trestna, na rozdiel od homosexuality. A tiez viem, ze porovnavat to moze len mimoriadne nevzdelany jedinec.
Pedofilia je trestny cin podla §201 trestneho zakona. Si naozaj taky nevzdelany alebo nevzdelanost len predstieras?
Keby boli v ricci ryby....Az tak hlboko si "dokazal" argumentacne poklesnut?
Uz si sa celkom zacyklil. Ja som nikde nepisal, ze odopieranie prav je v Ustave. Chapem, ze je toho na teba ako absolventa 5. triedy ZS uz privela.
Co na to to tvoja komunita nevzdelanych? Fakty jej nevonia?
Preco ta pripomenutie Kuffovho vyroku a kameni na nohu a hodeni do vody tak vytocil?
Ale ja som nikoho nezabil, len tu odhalujem nevzdelancov, ktori nechapu vyznam pisaneho textu.
A mozno u neho nasli instrukcie od Bidena? Od teba sa este asi dockame dalsich hluposti.
Tam nic take nie je. Zakon je o sposobe pouzivania statnej vlajky a ziadny vycet, ktore vlajky sa mozu pouzivat a kde, v tom zakone nie je. Opat si ukazal svoju nevzdelanost v priamom prenose.
Odporúčame