Ved o tom hovorim. Ty si vyberies dve cisla ktore sa ti hodia a "Kto, kde, kedy, koľko a akých testov mi je úplne jedno." Este raz: ty si myslis, ze v Dansku urobili 90 milionov PCR testov?
Ved o tom hovorim. Ty si vyberies dve cisla ktore sa ti hodia a "Kto, kde, kedy, koľko a akých testov mi je úplne jedno." Este raz: ty si myslis, ze v Dansku urobili 90 milionov PCR testov?
Ja sa osobnej zodpovdosti nebojim. najma vyvodzovanie zodpovednosti za vydrziavanie spojky ma taliansku mafiu na urade vlady z penazi danovych poplatnikov. Uz aby to bolo.
Nasi odbornici? A aki odbornici boli v Madarsku a Cesku, ze mali vyssie pocty umrti v prepocte na milion obyvatelov? Weiss stale zvasta o akychsi porovnatelnych krajinach, ale nepovedal, o ktorych a ci vobec vie, o ktroych krajinach zvasta.
Ad 1: Bavime sa o nadavkach obcanom. Co to ma s tym spolocne?
Ad 2: Autor pise, ze ani za byvaleho rezimu atrd. ked nevies pochoopit vyznam pisaneho textu tak sa nestrapnuj.
Ad 3: Ja som na rozdiel od Wissa tie krajiny menoval, a su to zhodou okolnosti dve krajiny, ktore by Weiss mal poznat, petoze sa v nich ponevieral roky v diplomatickych trafikach. On krajiny nepomenoval, len zvasta ako spravny marxista.
Ad 4: Ty so naozaj taky tupy ze si myslis, ze v Dansku a Cesku urobili desiatky milionov PCR testov a ziadne AG testy?
"Namiesto výmeny odborníkov z Pandemickej komisie, ktorých rady priniesli zlý výsledok,...."
Ked teoretik marxistickej filozofie, ktory aktvine participoval na 40 rocnej ekonomickej a moralnej devastacii krajiny, zacne meditovat ako riadit pandemiu a menit vystudovanych epidemiologov a virologov, tak to je estrada tej naozaj najvyssej kategorie.
Ak bolo treba vymenit niekoho vymenit, tak sa to malo urobit kratko po roku 1948, kedy sa "odbornici" vyhlasili za veducu silu v spolocnosti a nie ich nechat 40 rokov devastovat krajinu.
Netreba riesit nasledky ale hlavne priciny. Zavislosti na konzumacii sladko chutiacich orieskov a inych omrviniek rozdavanych zlodejskou mafiou vyvolava nutnost chodit k zubarovi ako na klavir.
Ad 1: Takze urazat novinarov je mozne a obcanov nie? Novinari nie su obcania? Z tvojej strany dvojaky meter.
Ad 2: S pripominanim muzejneho rezimu zacal autor. Z tvojej strany bagatelizacia neprijemnych faktov.
Ad 3: Cisla statistik o obetiach nepustia. Z tvojej strany neschopnost/neochota najst relevantne fakty.
Ad 4: Autor pise o testovani a ja mu ukazujem, kolko sa testovalo v inych krajinach. napr. v Cesku 38 milionov testov, 10x viac nez u nas. Z tvojej strany neschopnost/neochota najst relevantne fakty.
V minulom obdobi sa tiez cakalo na riadne volby a vtedajsi premier s dvojslabicnym talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje, hovoril o poziadavke na predcasne volby ako o snahe vyvolat statny prevrat.
4. Autor toci o testovani a zjavne netusi, ze v pocte vykonanych Covid testov na milion obyvatelov je Slovensko az na nelichotivom 92- (!!!) mieste na svete. Na prvom mieste v testovani je Dansko, krajina porovnatelna poctom obyvatelov, v ktorej urobili dokopy od zaciatku pandemie takmer 84 milionov (!!!) testov na Covid oproti nasim 3,6 milionom, teda 23 x viac testov.
Toto je len dalsi dokaz, ze marxisticki filozofi nikdy nepracovali s faktami a cislami, pretoze im stacilo a staci len zvastat.
Autor opakovane ukazuje schopnost zamlcovat a prekrucat fakty ad absurdum.
1: „Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky a stojím si za týmto výrazom,“ povedal .....s tým, že to hovorí „absolútne kľudne a nenechám sa vôbec uniesť, stojím si za týmto výrazom“. Takze toto neprispelo k chuliganizacii politiky?
2. Za byvaleho rezimu si predstavitel dovolil verejne odkazat obcanom, ze hranica nie je korzo, a tych, ktori si chceli uplatnit svoje obcianske slobody potom pod jeho vedenim nemilosrdne strielali na hranici (pocet obeti len na malom kusku slovenskej hranice s Rakuskom niekolko stovak).
3. Vymena odbornikov pandemickej komisie s vyuzitim skusenosti z clenskych statov podobnej velkosti? Tento absovlent nanichodneho odboru marxisticka filozofia zjavne netusi, ze velkost krajiny nie je najdolezitejsi parameter. A opakovane zamlciava, ze nase dva susedne staty (Cesko a Madarsko) so svojimi odbornikmi boli a su na tom horsie v pocte obeti Covidu na milion obyvatelov.
Ty naznacujes, ze nechapes vyznam kratkeho pisaneho textu, a domyslas si hluposti.
Zjavne nechapes, o co tu ide. Otazka nie je, cie su peniaze, ale ci su zdanene.
Ja len ukazujem, ako si Smer kupoval volicov. Nie nadarmo boli Smeraci majstri korupcie vo vsetkych jej podobach.
Rozhodnut, ci maju byt zadarmo ranajky alebo vecere?
Tak sa mohutne nepokojuj, brani ti niekto?
Tato predpoved tu bola uz vlani. Trocha inovacie by nebola?
Jasne: vsetky prieskumy, ktore neprinasaju potrebne cisla, su zmanipulovane a treba ich zakazat. Vidiet, ze szte nic nezabudli a ani nic nove sa nenaucili.
Zavislost volicov Smeru na hygienicko-socialnych balickoch, pokazkach zadarmo atd. dokazuje spravnost hore uvedenej analyzy. Nevzdelany clovek je bytostne zavisly na takych omrvinkach, orieskoch a ohlodanych kostiach.
Odporúčame