Ja hovorim o vysetrovani korupcnych praktik, ktore vysetruje NAKA. Tvoje zvycajne nepochopenie pisaneho textu.
Ja hovorim o vysetrovani korupcnych praktik, ktore vysetruje NAKA. Tvoje zvycajne nepochopenie pisaneho textu.
Ako zyvcajne nerozumies otazke, ktora znela "Kazdy, zadarmo a kolkokrat a kedykovlek chce?"
Naproste nepochopenie faktu, ze sa jedna o potencialny prepad hlasov, ktore mozu chybat proti commedii dell'arte v podani dvoch tradicnych hercov s menami Pantalone a Dottore.
Mozno by tebe, tvojim babkam, a koniec koncov aj panovi Bakosovi prospelo vytiahnut paty z rodnej hrudy. Skusenost z vikednu vo Viedni: cast Donaustadt, restauracie v casti Alte Donau, cast Vieden centrum, restauracie na Am Graben and Kartner str.. Vsade casnici kontroluju ludi na vstupe podla 3-G pravidla: Geimpft, Getestet, Genesen (obdoba nasho pravidla OTP). Ziaden zmatok, vsetko v pohode.
Ja som predlozil vecne argumenty, ze toto bola oficialna delegacia EP, ako odpoved na tvoje klamstva, ze delegaciu nikto nepoveril. Opakujem este raz: klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly.
Bol obvineny. Kazdy clovek, teda aj niekto kto je obvineny, sa smie beztrestne usmrtit.
Tebe sa uz s Matovicom musi aj snivaz. Ja som nepisal o demonstracii hnusu proti matovicovi, ale o demonstracii hnusu v podpore korupcnych praktik oligarchie a kamaratov mafie. Komisia nemusi nikomu brat volebne pravo, ale mala by zabezpecit vysetrenie a ukazanie ako tie praktiky fungovali. A to je to, coho sa akteri korupcnych praktik boja viac nez certi svatenej vody.
Ak by sa o to zaujimali, museli by sa zaujimst o to, v akych korupcnych schemach general figuroval, a najma ako si prepieral uplatky, ktore mu nosili v taskach plnych 5 eurovych bankoviek.
Demonstracia hnusu bolo ovladnutie policie, prokuratury a sudiom oligarchami a kamaratmi mafie v minullych 2 volebnych obdobiach s podporou volicov so zakladnym alebo nizsim strednym vzdelanim, z malych miest a obci a vekovo 65+ rocnych. Delegacia EO prisla zistit, ci sa na podpore uvedenych praktik nieco zmenilo.
Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. Toto bola oficialna delegacia s poverenim EP, dostuduj si to.
Ak by si chcel priklady turistickych "delgeacii" tak napr. Marcekove cesty do Ruska v minulom volebnom obdobi, a Radacovsky z EP teraz ako "pozorovatel" na ruskych volbach.
Ntreba mat dve jazykove skoly, aby clovek vidiel podstatny rozdiel v politickom systeme. Problem bude v tom, ze slova "politicky" a "system" nie su v slovnikoch, ktore sa koncia pismenkom N.
Skus este tu loz, ze dialnica do Kosic bude vybudovana do roku..... (rok sa meni podla potreby). Ktoryze blb to tvrdil a tym oblbol volicov?
V clanku su niektore polopravdy, ktore autor mohol a mal dotiahnut do konca.
Napr. toto: "Vo vysokom školstve, kde je vyslovene žiaduce jednotlivé inštitúcie rušiť a spájať, aj táto vláda toleruje podpriemernosť a roztrieštenosť."
No ano toleruje, pretoze niekto zalozenie tych nanichodnych rustikalnych "universit" podporoval. Nevie nam autor pocvedat, ktora vlada tak vrucne podporovala rast takychto ustanovizni rychlejsi ako huby po dazdi? Pretoze nieco zrusit, co sa tu neodborne a hlupo vytvorilo, nie je az take jednoduche.
Dalej autor uvadza ako problematicky nakup obrnenych vozidiel, ale najvacsi vojensky nakup v dejinach SR - predrazene a zastarane americke stihacky - odbyl jednou vetou a nespomenul, ze to bola vlada Smeru, ktora bola za to zodpovedna. Navyse peniaze za stihacky idu 100% do zahranicia, zatial co na zakazkach na obrnene vozidla mozu a isto aj budu participovat aj nase firmy.
Ako ta revolucia, ktora vyniesla k moci nevzdelane prolerarske a rustikalne elity, sme dostatocne videli v praxi.
Domacu samohonku nepijem, to prenechavam rustikalnym elitam. Ozaj, ako je to s tym klobukom? Uz si to dostudoval?
O akych dlznoch nad samohlaskami hovoris a kto je ta ona, ktora nimi chce nieco povedat? Prilis vela domacej samohonky hned po ranu?
Odporúčame