Prečo nás oslovuješ kamo? Ty nie si náš kamo, veď my sa z takých ako ty rehoceme. Si obyčajná nula s kremeľským senom namiesto rozumu :-DDDD
Prečo nás oslovuješ kamo? Ty nie si náš kamo, veď my sa z takých ako ty rehoceme. Si obyčajná nula s kremeľským senom namiesto rozumu :-DDDD
ANo, veríme Džihádistovi Julánov Köpkemu :-DDDD
Stará fotka z ruského photoshopu
:-DDDDDDDDDDDDD
Taký krížnik neexistuje, ale Rusi vraj majú kvalitné fotky ponorky Moskva číhajúcej na morskom dne na svoju korisť :-DDDD
Rusko v snahe o odvetu za utoky na Krym a Ciernomorsku flotilu bude bombardovat Ukrajinu uz teraz. Oni planovali nazhromazdit municiu na zimu, aby utocili na ich infrastrukturu. Tak dufam, ze im toho vela nezostane a ze sa Ukrajine podari dorazit aj tie posledne bojaschopne lode ktore odpaluju rakety z Cierneho mora.
Ty nedáš lebo šetriš na borovičku tvoju každodennú :-DDDD
Ak sa ti nepáčia články na Pravde, ak tu trpíš, tak odchod na Infohovnu! Tam sa ti bude žiť HOJA - ĎUNĎA!!!
:-DDDD
A čo píše RUSKÝ !!!! Komersant:
35,8 percenta Rusov s kardiovaskularnymi ochoreniami v roku 2023 nedostala od statu lieky, na ktore mali narok a takmer 42,5 percenta celila nedostatku dotovanych liekov v lekarnach, informuje web kommersant.ru.
V porovnani s rokom 2022 sa vsak situacia mierne zlepsila, vtedy ostalo bez liekov "len" 39 percent pacientov a 56,2 percenta sa stazovalo na nedostatok liekov.
Pred vojnou vsak boli cisla ovela nizsie, o nedostupnosti liekov v lekarnach v roku 2021 hovorilo len 26,5 percenta rusov ktori trpeli srdcovymi ochoreniami.
Za nedostatkom bol najma system vladneho obstaravania a po zacati vojny na UA, sankce a logisticke tazkosti.
Mnohe z kardio liekov (sankcie, vojna) ktore su nedostupne sa nahradzaju analogmi.
Prieskum realizovali od 19 juna do 10 jula medzi 1014 rusmi, v 78 regionoch Ruska.
https://www.kommersant.ru/doc/6237598?from=t…
SANKCIE NEFUNGUJÚ!!! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To sa im podarilo tak, že v CIA nahovorili svojho agenta Putina, aby napadol Ukrajinu :-DDDD
Ale sprostí kremľoboti doteraz nechápu súvislosti. :-DDDD
Keby nebol smradľavý šialený fašistický pes Putin napadol Ukrajinu, štáty NATO by teraz tak horúčkovito nezbrojili. Plačeš nad nesprávnym hrobom, ty cimbal :-DDDD
Všimli ste si? Čím viac sa putIerovským fašistickým prašivcom nedarí, tým agresívnejšie tu kremľoboti brešú.
:-DDDD
a preto teraz bellini stojí na strane Uhríka či Kotlebu, ktorí velebia Tisa a jeho gardistický dobytok :-DDDD