Ficina. Zase vedľa. Ja sa na Vás ficinách zabávam. Toľko srandy tu nebolo ani za bláznivého Matoviča.To ako Huliak priznal, že Danko je alkoholik a už mu neostal žiadny triezvy rozum, Či o tom aký je Traba neschopák a F.Kuffa robil čiarky pri štiepkovači. Tú o tom ako Huliak plače za vyhodenými rodinnými príslušníkm a kamarátmi. Či o tom ako sa uspojí s prachmi z Tiposu. Danko tiež na plnú hubu povedal, že váš preziden je teplý. Huliakove slová o zlodjovi r.Ficovi sa tieť zapásali do análov.
Ficina. No proste kabaret.
Žiadne predčasné voľby. Bol by hriech prísť o toľko humoru čo tu predvádza vaša nazi červenohnedá ficiho koalícia.
Len tak daľej a nekňuš toľko. Hádam ešte rok vydržíte ?

