Klameš. tak to nebolo. Vojna začala prekročením hraníc Ukrajiny a Ruska neoznačenými ruskými fašistickými jednotkami. Vojnový zločinec Putin sa neskôr k tomu verejne priznal.
Klameš. tak to nebolo. Vojna začala prekročením hraníc Ukrajiny a Ruska neoznačenými ruskými fašistickými jednotkami. Vojnový zločinec Putin sa neskôr k tomu verejne priznal.
Moskva bola močiarom, keď na Ukrajine v Kijive bola rozvinutá kultúra a v Kijivskej Rusi sa tvorili dejiny. Nie v Moskve.
1. Kaliningrad – niekdajší Königsberg. Stáročia patril nemeckým štátnym útvarom, Prusku (ako časť východného Pruska), neskôr zjednotenému Nemecku. Dokonca určitú dobu aj Poľsku. Moskva si územie pripojila po druhej svetovej vojne, v roku 1945.
2. Karélia a Petrohrad – až do 17. storočia patrilo toto územie Švédsku, dokonca časť až do 18. storočia. Peter Veľký založil Petrohrad v roku 1703 na území, ktoré obsadil od Švédov. Karélia patrila Fínsku od fínskej samostatnosti (1917) až do konca fínsko-ruskej vojny v roku 1940.
3. Dnešné západné Rusko, až po Smolensk (vrátane) – toto územie patrilo Litve a poľsko-litovskému štátu až do 17-18. storočia.
4. Južné a východné Rusko + Sibír – na tieto územia by mohli vzniesť nároky Mongoli, keďže im patrilo dávno pred Ruskom (najmä Ural a Sibír). Nehovoriac o pôvodnom obyvateľstve.
Neposlouchejte prosím idiotské žvásty o tom, že Minskými dohodami Západ podvedl Rusko. Naopak, Rusko zaútočilo těsně po první Minskè dohodě na doněckè letiště, a dobylo je o tři týdny později.
Tehdy tam také zahynuly některé ty děti co pak ruská propaganda inzerovala jako Alej Andělů. Starobeševe Rusové také zabrali v říjnu 2014, po první Minské dohodě.
Neposlouchejte prosím idiotské žvásty o tom, že Minskými dohodami Západ podvedl Rusko. Naopak, Rusko zaútočilo těsně po první Minskè dohodě na doněckè letiště, a dobylo je o tři týdny později.
Tehdy tam také zahynuly některé ty děti co pak ruská propaganda inzerovala jako Alej Andělů. Starobeševe Rusové také zabrali v říjnu 2014, po první Minské dohodě.
"Rusi boli kŕmení príbehom krajiny, ktorá sa postavila proti USA a NATO ako rovnocenný súper, no vidia, ako Ukrajinci bijú ruských fašistov sami.
Najhoršie na tejto realite je zistenie, že Putin a muži okolo neho v skutočnosti týmto chválospevom uverili, a tak dostali seba a celú krajinu do tohto chaosu.“
Fašistické Rusko si môže doma v Moskovii dodržiavať čo len chce. Uvedomujú si fašistickí ruskí okupanti, že sú na území Ukrajiny ?
Podľa vojnového zločinca Putina Rusko nie je vo vojne s Ukrajinou. Ako môže teda niekto porušovať niečo na čom sa nedohodol ?
A čože ? Moskaľom sa ich vlastná medicína nepáči ? Na ostreľovanie Ukrajiny na Vianoce či Nový rok Orkovia už zabudli ? A vôbec. Podľa Putina Rusko s Ukrajinou nie je vo vojne. Potom aké prímerie chce vojnový zločinec V.Putin ?
Fajn. Ako dôkaz účastníka ruSSkej fašistickej okupácie úplne postačuje
Ruskí mužíci boli roky kŕmení príbehom krajiny, ktorá sa postavila proti USA a NATO ako rovnocenný súper, no vidia, ako Ukrajinci bijú ruské sily sami.
Najhoršie na tejto realite je šokujúce zistenie, že Putin a muži okolo neho v skutočnosti týmto chválospevom uverili, a tak dostali seba a celú krajinu do tohto chaosu.“
Máľčik. Ktohovie prečo vy sluhovia a orkovia ruského fašizmu cuciate sociálny systém Slovenskej republiky ? My Slovania máme kŕmiť Vás ruských fašistov ? Vaše hitlerovské spôsoby ? Vašu podporu moslimom s ich Allahom ktorí v mene ruského Hitlera vraždia Slovanov ? Tak trocha brzdi. Slovanská bagandža v tvojom nacistickom euroázijskom ruskom ksichte môže byť tvojím trvalým outfitom.
Слава Україні
Фашистская Россия, иди нахуй
«Русские – народ который ненавидит волю, обожествляет рабство, любит оковы на своих руках и ногах, любит своих кровавых деспотов, не чувствует никакой красоты,
грязный физически и морально, столетиями живет в темноте, мракобесии, и пальцем не пошевелил к чему-то человеческому, но готовый всегда неволить, угнетать всех и вся,
весь мир. Это не народ, а историческое проклятие человечества.»
„Rusi sú národ, ktorý nenávidí slobodu, zbožňuje otroctvo, miluje okovy na rukách a nohách, miluje svojich krvavých despotov, necíti žiadnu krásu, je fyzicky a morálne špinavý,
žije v temnote, tmárstve po stáročia a nezvýšil prst na niečo ľudské, ale vždy pripravené na zajatie, utláčať všetkých a všetko, celý svet"
Na ukrajinskej strane bojuje a umiera výkvet národa a na ruskej strane dobytok.
Aj keď sotva v tej krajine okrem dobytka niekto ostal.
Michail Saakašvili
Veru neutíchne. Ukrajina vráti ruskému Hitlerovi darčeky ktorými ostreľoval Ukrajinu na Štedrý večer či na Silvestra a Nový Rok. Ste vy Moskaľi naozaj duraci ?
Bachmut je ruský cintorín. Cintorín pre ruských fašistických okupantov. Rusi boli kŕmení príbehom krajiny, ktorá sa postavila proti USA a NATO ako rovnocenný súper, no vidia, ako Ukrajinci bijú ruské sily sami.
Najhoršie na tejto realite je šokujúce zistenie, že Putin a muži okolo neho v skutočnosti týmto chválospevom uverili, a tak dostali seba a celú krajinu do tohto chaosu. Strach z ruskej armády
už majú len ruskí muži
Nedávno si bieloruskú políciu schvaľoval. Rozbité ksichty fašistov, rany v nohách, mlátenie žien. Nebudeš mať potom problém keď dostaneš rovnakú liečbu.
To fakt ? Prečo potom členovia ĽSNS oslavujú narodenie Hitlera ?
Za slobodných považuješ tých ktorí svoje deti nútia verklíkovať vulgárne slová ? Tých ktorí hádžu kamene po policajtoch ? Tých ktorí porušujú zákon ? Prečo by sme raz aj my nemali porušiť zákon a natrhnúť Vám zadky a vaše fašistické papule ?
Odporúčame