A doteraz ruskí fašisti útočili na čo ? Ranné zábery z Moskvy obleteli celý svet.
Tých videí je množstvo. Napríklad aj takých, na ktorých raketa dopadne neďaleko nákupného centra.
Lenže je to raketa a nie dron. A je to ruská raketa, lebo Rusi nemajú lepší nápad, ako zostreľovať drony protilietadlovými raketami.
Čo teda celkom nefunguje.
Ale ešte jedna vec stojí za pozornosť. Dejú sa výbuchy, ale ľudia sa neskrývajú. Nebežia do krytov. Normálne si to nakrúcajú, niektorí sú aj prekvapení.
Je to preto, že Ukrajina - na rozdiel od Adolfa Putina - útočí na priemyselnú infraštruktúru.
Čo je trochu rozdiel oproti tomu, keď zbombardujete nemocnicu. Alebo divadlo, o ktorom navyše ešte aj viete, že sa v ňom ukrývajú deti.
Rusko sa piaty rok dopúšťa rádovo horších vecí a napríklad na bytovky útočí tak pravidelne, že si to už ani nevšímame.
Naďalej platí, že nič z toho sa nemusí diať.
Stačí, ak sa Rusko vráti do Ruska.


