Česko zbaviac sa ruskej ropy má najlacnejšie PHM v regióne. Slovensko naopak. Odoberáme stále ropu z fašistického Ruska a naše ceny PHM patria k najvyšším. Ficini majú niekde vos vojom ruskom vzorci chybu. Či napokon je naozaj pravda, že na ruských energiách zarába aj sám Fico osobne ?

