Je evidentné, že tak rýchlu akciu "KARMY" vládna nacistická koalícia nečakala
Je evidentné, že tak rýchlu akciu "KARMY" vládna nacistická koalícia nečakala
2 kliky na webe povedia každému, že si ficidiot. Robíš to ficina dobrovoľne ?
Všetci chovatelia vedia, že nacistická koalícia odrbáva. Namiesto opatrení dostávali bagetové obstaróžne SMERáčky kvety. A SLAK bujnel slobodne daľej.. Ficini. Posrali ste to ako vždy
Nacista Fico v Amerike vybavil. Veď Trumpeta a Maska sú jeho sociálny kamaráti. Nemajú účet v Belze a Villy v Chorvátsku ako slovenský Hitler ale náckovia si vždy rozumeli
Kacapom je to jedno. Ich mnoga.
Ficina. Pripadá ti teplý neonacista Bombic, adoptovaný nacistickým SMERom a retard faŠoun sediaci v NR SR ako PR nacistov vládnej koalície ?
Krawy odmietajú SLAk ako výmysel, nacistickej koalície R.Fica. Žiadny vírus neexistuje. To len fašistické Rusko chce ovládnuť potravinovú bezpečnosť Slovenska. Preto sa Fico išiel pokloniť do fašistického Ruska
Ty ho máš nacika ?
Vedia o tom aj Pekovej Reptiliáni ? Bez nich by to nebolo ono
Vtedy ich ani nekŕmili 50 m od záhrad. Dnešní poľovníci sfajnoveli. Alkohol urobil na Huliakovcoch svoije
FBi aj o tom vie, že s nimi slovenský nacista Kotlár spolupracuje ?
Toto urobí Donald Krasnov svojím fašistickým bratom z Ruska ? Kto tomu naozaj verí ?
Ficonacisti to naozaj dávajú
Nacifilcki zo Smeru budú mať dilemu. Ruský alebo americký Adolf Hitler ?
Preto sa Donald Krasnov chce spojiť s fašistickým Ruskom. Veď aj Adolf Hitler si najviac rozumel so Stalinom
To je všetko nacista ? Prečo ste vy červenohnedí náckovia otočili a zrazu po fašistickom Rusku obdivujete USA ktoré dovtedy bolo pre vás synonymom zla ? To ste tak poslušní, že poslúchate vašich nacistov ? Bez vášho vzdelania a rozumu ? To týmto si sa chcel nacika pochváliť ?
Toľko stresu nacika. Si mentálne OK ?
A s čím ? S Dzurindom, Radičovou a Miklošom ? Tradičné pľuvance ficín.
Odporúčame