Chystá nacista Fico Február 2025 ako jeho alkoholický predchodca Klement Gottvald ? Už sa bol v Moskve učiť ako Slovákom vykrúcať krky.
Chystá nacista Fico Február 2025 ako jeho alkoholický predchodca Klement Gottvald ? Už sa bol v Moskve učiť ako Slovákom vykrúcať krky.
Ešte nemáte vycvičeného Cintulu 2 ? Čo preboha robí slovensko-ruská SIS ?
Šéf SIS známy ako "podrezávač" je naozaj tá najdvôveryhodnejšia osoba dnešnej vládnej nacistickej koalície. Mali sa spýtať nacistického psychopata Fica či mu neostali nejaké tie lopaty ktorými chcel urobiť štátny prevrat a vyhádzať nimi parlament, vládu a prezidentku.keď už teda hrozí ten puč
Zmluva je medzi SPP a Gazpromom. Je vecou dodávateľa ako dopraví svoj zmluvný produkt odberateľovi. Nie predsedu vlády. Pokiaľ to nie je kolaborant alebo vlastizradca ako nacista Fico
FicoNáckovia. Vás už nezachráni nič. Už ste dourážali každý každého. Každého ste nabonzovali ako sa nabaľuje z verejných zdrojov. Ako sa robia výberové konania. Ako sa zamestnávajú rodinní príslušnici. To si teraz vźájomne odpustíte ?
Toto má pomôcť Ficovej nacistickej koalícii ? 😂😂😂
Vtedy nikto nechodil "na tajňáša" do Moskvy podávať si ruky s ruským Hitlerom V.Putinom
To by bolo v pohode. Západ a stred k Poľsku a Vás ye*nutých východniarov si kľudne potom môže zobrať fašistické Rusko. My sa vám kľudne zložíme na ostnatý drôt na hranicu. Strážne veže si však budete musieť postaviť sami.
Fico už kňučí a tradične sa vyhráža. Preboha, vážení, nerobte z hranola úplneho cvoka ! Chcete by sa vyhol spravodlivému trestu ako Machalov syn ?
Tak teda šéf katastra si písal s hekermi, ktorí žiadali výkupné ? A vie po ruSSky ?
To nebola lekárska správa ale konzultácie. Mimochodom aj oni majú právo na názor. Odborný názor.
To si odbehol alebo ťa pustili z tej Druckerovej skupinky 10-ročných detí ktoré mentálne nechápu napísaný text ?
To isté ste kňučali 24 hodín pred fašistickou agresiou Ruska na Ukrajinu
Peknú blbosť si povedal. Plyn a ropa sa neskladujú v bedničkách v sklade ako zemiaky. Vrty sa tiež musia obsluhovať. To sa nedá len tak na mesiac dva odstaviť.
Nebol by som si tak istý. Vraj miluje jedného chlapa s ktorým orálny a análny styk neodmieta. Ten chlap sa volá Adol Vladimír Putin. Nataša Troškovová to hovorila na Súmračnej.
Nacista Fico bude rád keď tvojich menej ako1 % bude na jeho strane
Nestresuj, ficina. Nikto nikoho nevolá. To len fašista Puitin si zavolal šikmookých ktorých dnes domov posielajú v jednej igelitke. Keby aj, tak ukrajinci sú bratia Slovanov na rozdiel od toho fašistického puchu Moskaľov
Všetky ficini svorne opakovali svojich donorov ešte 1 deň pred agresiou, že fašistické Rusko Ukrajinu NIKDY nenapadne a vraj kto si myslí opak je blázon. Kto ostal bláznom je evidentné ešte aj dnes
Šutaj nie je HLAS. Tak ako aj Raši. To sú podržtašky R.Fica a Smeru.
Atribúty môže mať aké chce ale je to nesvojprávny štát s nesvojprávnym prezidentom. Bielorusko v skutočnosti riadi vojnový zločinec Putin
Odporúčame