Slovania vždy držali spolu. Ruskí fašisti majú smolu
Slovania vždy držali spolu. Ruskí fašisti majú smolu
Najväčším veľkým úspechom ruského Hitlera V. Putina je rozšírenie hraníc NATO-Rusko o 1300 km. Aj generál Alexander Suvorov tíško závidí
Taraba obhajuje maďarský projekt s názvom Insula Magna, v ktorom ide o vybudovanie štyroch vodných diel v starom koryte Dunaja. Projekt pripravilo Maďarsko a ministerstvo ho tají, verejnosť ani odborníci nepoznajú detaily. Taraba spochybňuje varovania odborníkov pred ohrozením prírody a hovorí, že by išlo len o „vysypanie kamienkov“. Pritom Maďarsko presadzuje rozsiahle stavebné zásahy do starého koryta Dunaja.
Keď sa konečne zdevastovaná príroda v okolí starého koryta Dunaja po 30 rokoch samovývoja trochu vzchopila, sa má táto ťažká rana znova zopakovať v podobe toho, čo minister Taraba za chrbtom verejnosti a odborníkov dohodol s maďarskou stranou. Znova ide zničiť ešte aj to málo, čo sa tam už ako-tak zahojilo.
Tomáš Taraba nedostatočne háji záujmy Slovenska v dôležitom spore s Maďarskom o Vodné dielo Gabčíkovo. Ide o situáciu, ktorá môže mať vážne následky pre naše životné prostredie aj pre vodné zdroje.
Kolaborant Ficler chce výhradne ruský plyn a nijaký iný
2 kliky na webe a úplne jednoducho ktokoľvek zistí, že fero zase klame. ktohovie prečo to robí a čo má z toho ?
Tak si dajte Ficov obľúbený nacisticko-gardistický pokrik "REŽ a RÚBAJ DO KRVE"
Keď nerozumieš písanému textu so svojím intelektom 10-ročného dieťaťa vyzera to presne takto
Fico je nacista, kolaborant a vlastizradca. Tak sa k nemu bude správať spravodlivosť a zákony Slovenskej Republiky. Vlastizradcovia v každej ére histórie dopadli veľmi škaredo.
Od nás už nie máľčik. Povedal sám veľký nacista Fico
Ako vidieť tak fašistické Rusko je hrozbou pre mier všade na svete. Rusi mali vždy bližšie k fašizmu ako ku komunizmu na ktorý sa toľko desaťročí hrali. Teraz to ukázali všetkým kto a čo je fašistické Rusko a ruský A.Hitler V.Putin
Nacista Fico je pre Slovensko bezpečnostné riziko. Po jeho koalborácii s ruským Hitlerom V.Putinom a fašistickým Ruskom po voľbách a konsolidácii sa nesmie na neho zabudnúť a ukázať mu, že zákony platia aj na Slovensku
A čo myslíš, že ruskí fašisti budú beztrestne ničiť cudziu krajinu ? Fašista Putin mal ostať doma a nič by sa nestalo. A Fico týmto dostane to čo si zaslúžil
Stačí počúvať Huliaka čo vraví o tomto tupom dementovi. Už keď sa za neho hanbí Huliak tak to stojí za to.
Zase je v tom ruský adolf hitler V.Putin nevinne ? Ktohovie odkiaľ potraty ako ty zhadzujú ?
Tupaňa. Utri si soplík. Ty píšeš >>> " kopíruje blogy zo Sme" Ja som ti napísal, že klameš ficina. Ficini klamú všetky. Ty tiež
SIS ho učí nový scenár Cintula 2
Odporúčame