To že jeden pako nahradil druhého paka je skôr smutne, ako trápne .
Matovic je len samoľúby kriklunsky populista, hranol ako hranol.
To že jeden pako nahradil druhého paka je skôr smutne, ako trápne .
Matovic je len samoľúby kriklunsky populista, hranol ako hranol.
Na jeseň tu bude pekne horúco , chudobní ľudia ešte viac schudobnejú a bohatí ....
Nie nemám vešteckú guľu, ale ľudia chcú fungovať , ako ľudia .
Smer ide smerom na smetisko dejín, konečne ! Na veľkú tabuľu by mali vytesať mena všetkých zlodejov minulej koalície .
je to niekde medzi. Ludia zomieraju aj bez korona virusu, no korona virus je epidemilogicke obrovske riziko.
denne sa robia tisícky testov, tie nieco stoja, hlavne ked to robia sukromne laboratoria. Za to , ze to dobe vyzera moze narod, Matovic si na tom robi PR. Samozrejme, netvrdim, ze Matovic nevie co robi, vadi mi len ten alibizmus a pokrytectvo.
POKRACOVANIE:
Pre niektorých to síce znamenalo, že Fero sprejom zničil kukuricu v celom regióne, niektorým zabil kravy, niekoho dieťa došlo k podivnému ochoreniu, ale to všetko bolo menej škodlivé ako krokodíly, ktoré jedia deti.
Každý deň o 14:00 Riaditeľstvo krízových situácií oznámilo, v ktorej dedine (vo svete) zjedli krokodíly koľko detí.
A nikto nemohol mať žiadne podozrenie, nieto sa pýtať a vyšetrovať, pretože bolo nepopierateľné, že v dedine nebol videný ani jeden krokodíl, pretože bolo dôkladne postriekané. Ferovi každý pondelok o 20:00 tlieskali na balkónoch.
Akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami a ľuďmi je úplne náhodná
NEBOJTE SA KROKODILOV - JE TU FERO:
Fero obchádza dedinu s postrekovačom a postrekuje po ceste, na domoch, v záhradách, na poliach. Ľudia boli rozhorčení, tak zavolali políciu.
- Policajt sa ho pýta: „Čo je to Fero, čo to rozprašuješ?“ Fero odpovedá: „Nuž, sprejujem tu proti krokodílom.“ „Čo si chorý, tu nie sú krokodíly!“ policajt prekvapene.
"Samozrejme, že nie sú, keď tu postrekujem."
Na to chápavý policajt povedal: „Poviem v dedine, že každý by mal postriekovať, aby sem nechodili krokodíly a nejedli naše deti. ““ Netrvalo dlho a celá dedina si kúpila postrek proti krokodílom od Fera a striekala všetko po celej dedine. Bolo tiež zriadené Riaditeľstvo krízových situácií, ktoré poskytovalo opatrenia a pokyny na implementáciu a monitorovanie postrekov, ktoré všetci museli prísne dodržiavať pod hrozbou trestu.
Fero sa čoskoro stal veľmi bohatým z predaja tohto postreku a dostal aj medailu za ochranu detí. Dokonca aj pri vchode do dediny sa objavilo oznámenie: „Fero - priateľ detí“.
P
Ani nie, tak ako sú matolizači sú aj Fico - magiano - harabino - danko lízači
keby nebolo ficoviny a dankoviny, nemuselo byt zmatkovyny ;o)
Premier ma byt v prvom rade pragmaticky manager a nie histeronsky populista,
ale to ludom zrejme nevyhovuje
Asi nemáš vestecku guľu , no táto vláda je zrejme veľké nedorozumenie ! Držím mu palce, Sulik nech váľa
odkial vies, ze smeracky, ja viem ze pele sa deli so vsetkom s matovicom, aj o postel.
Magiana ide porazit !
presne si to vystihol, ono to je vlastne bič na neprisposobivych. Skor bičík.
Pán premiér nemá na to dôvod svojvoľne vyhlasovať výnimočný stav a ani právomoci .
Porušuje tým ústavný zákon. Ak zákaže ľuďom vychádzať von, hrozia mu v krátkej dobe občianske nepokoje a možno aj predčasne voľby . Nepomôže mu ani to, že sa snaží schovať za 5-tisícový “hlas ludu”. Vonku sa pomaly rozbieha jar, viete si niekdo predstaviť doma v panelákoch minimálne na tri týždne pozatvárané rodiny ? Buď stupne počet vrážd alebo pôrodov :)
Vidím , že minimálne 2 cudzie slova poznáš , navrhujem plošný zákaz používania motorových vozidiel, zrušenie leteckej dopravy a zákaz konzumácie alkoholických nápojov na pol roka ! Hurá, nebudú tu potom dopravne nehody, letecké nešťastia a ani alkoholici, už len psychopati ostanú !
Zmatovic z neho spraví buržoázneho kapitalistickeho ficovoliča, predpokladám že mu tam do týždňa napochoduju vojaci, ako krízový manažment .
Odporúčame