Myslíte si,že toto zaujíma novinárov,hercov,študentov,mimovládne organizácie,čo organizujú demonštrácie??Tí v živote nepodnikali,nepracovali v podnikoch a nejaké investície sú im úplne ukradnuté..
Myslíte si,že toto zaujíma novinárov,hercov,študentov,mimovládne organizácie,čo organizujú demonštrácie??Tí v živote nepodnikali,nepracovali v podnikoch a nejaké investície sú im úplne ukradnuté..
Už to treba pokojne ukončiť..už treba začať pracovať a študenti študovať..
Na Hantuchovú nemá ani postavou a ani IQ..
Aby mal eurofondy Matovič,Sulino a mafiánik Kollár..
Postupne to zrušia aj ostatní...ušetrili by sa dalšie peniaze..
Ono to bude asi tou dobou,informáciami,atd..Avšak každý asi vie,že podvedome si tak trochu dáva pozor s vedomím,že to niekto tam hore stráži..Nemusíte byť ani veriaci,chodiť do kostola,stačí,ked máte rešpekt..Tým pádom vaše správanie by mohlo byť pokorné,ústretové ,nápomocné..Otázka,či to každý takto cíti..
Gašparovič bol naozaj TOP prezident.Ono volali ho starý ujo,ale IQ mal vyššie ako súčasný prezident..!
Už by bolo to naozaj dobré upokojiť a začať sa starať o reálne problémy občanov a života..dakujeme
Tá Diničová(Krištúfková),by mala úplne opustiť parlament..Je to bezpečnostná hrozba!!Jej mafián bývalý manžel Dinič zastrašoval BA podnikateľov,unášal ich za mesto,vydieral ,atd!!!Tak aj skončil...Morálne by mala sama opustiť parlament a za ňou aj Kollár..
Akurát,že ak to preberie Sulík,mafián ,psychopat,tak sa začnú vracať spať na Západ...
Pravda je tam,že niektoré firmy naozaj nemôžu zohnať kvalifikovaných ľudí...
Matovič,matovič,zasa predrbané peniaze...
nestacimsacudovat ,jasné my sme ty NESLUSNI...Ale my sme nezačali cenzurovať diskusie ako na vašom SME,kde je to len pre predplatiteľov...Nedaj sa vysmiať s tým,že nepoznáš nikoho...Asi bývaš na BA IV ,ale nie na severe SR...tam mafián Kollár,psychopat ,sulino až takú extra podporu nemajú...Ale ty si asi myslíš,že existujú len voliči v BA,kľudne ťa v tom necháme žiť..
Tento náš spasiteľ má staré štb praktiky..Bud si s nimi,alebo...
Vieš Allibabka,nám stačí si ctiť ústavu a zákony a nemusíme ohrozovať občanov na ulici a nemáme takú finančnú package z mimovládok.
Alibaba,,my sme dostali SR na okraj EU??Ale teplotu nemáš,že...Váš Sulino povalil pravicovú vládu pre EU,pomaly chce vystúpiť z EU a ty nás chceš vyhadzovať zo SR??Ale ti riadne vymazal mozog ten mainstream,preboha tebe už niet pomoci...
SR má parlamentnú demokraciu a nie prezidentskú!!
boli sme šťastnejší,ale veľa vecí nám zakazovali a to bol ten problém..Keby boli nechali slobodnú kultúru a voľný pohyb,tak je ten systém doteraz,môžeš mi veriť..
Dôležité,že ste vy registrovaní v denníku SME a spolu tam každý deň onanujete bez nás,lebo nás tam nepustíte od strachu,vy chudáci..
Pani Diničová,by nám určite mohla porozpávať ako jej bývalý manžel vyťahoval ľudí za mesto a tam ich likvidoval alebo ich týral..Ze, pani poslankyňa..?Na vás najlepšie Mariána Kočnera,ten vie o vás všetko!!!
Odporúčame