Nestiham sa divit co to tu mame za sqadru stanko stalbert partisan s tymi to vyhrate a vybudujete ten kapitalizmus hahaha.
Nestiham sa divit co to tu mame za sqadru stanko stalbert partisan s tymi to vyhrate a vybudujete ten kapitalizmus hahaha.
A vy progresivne prasce sa z toho tesite.Vsak? Ale nedochadza vam v tych vasich gebulkach ze ak to tak je tak to neklamny znak rozpadu EU.
Respektujte demokraticky zvolenu vladu cesi.
Krajina kde uznavaju za autoritu cloveka ako Pavel nema ziadnu buducnost.
Ako vidim tie svoje sprostosti len spickujete.Ale je to kontaproduktivne uz vam neveri ani hlupy janko.
Najprv sa nauc rozoznavat mesta na Ukrajine podla nazvu a potom tu mudruj tatramatrafatra.
O tebe vsetci vieme ze nim si .
Ale ved je to uz vrcholne trapne nerobte zo seba uplnych idiotov pisalkovia.
Svine ktore zarabali na covidovom sialenstve sa potia strachom pomaly ale iste sa stahuje slucka.
To je predsa ta politika na 4 svetove strany vy tupci progresivny.
24 februara 2022 zacala specialna operacia .Ale pricinou preco zacala treba hladat dalej v minulosti ked zapad uplne ignoroval zaujmy Ruskej federacie a tahal NATO stale viac na vychod.Rusi len reaguju na pocinanie zapadu a chrania svoje zaulmy.
Vsetko co si napisal plati ale na EU.A na jej psychopatov co ju vedu do zahuby.
Uboha slovenska opozicia nema temy tak si vymysla ale co cakat od nedoukov hlupakov plagiatorov a zlodejov?
Znova mozeme cakat nieco ako v pripade Kuciaka lebo Fico je prilis dobry statnik a napriek vsetkym chybam robi dobru robotu pre Slovensko a to zapad neodpusta.
Pisalkovia vam udrelo cosi na hlavu vraj rusku ropu nikto nechce este som nepocul taku blbost.
Vsetci co davate peniaze Ukrajine mate na rukach krv mladych chlapcov co nemaju peniaze a preto musia za Zeleneho zmrda polozit svoje zivoty.Vsak vam sa to obratom vrati.
Kuciaka dal zabit ten co potom po volbach drancoval a terorizoval Slovensko.Vieme to vsetci ale dokaz chyba.
Viem ze vy progresivci mate manual aj na to ako sa vykadit.Aby to bolo korektne.
Z toho co si napisal sudim ze ty si bolsevik.
To je uz zapad na tom horsie ako som myslel ked Macron potrebuje rokovat so Slovenskom .
Odporúčame