tiara, netiaraj.. ja nie som ovca, ja som za to aj keby to navrhla Únia Rómov na Slovensku..
tiara, netiaraj.. ja nie som ovca, ja som za to aj keby to navrhla Únia Rómov na Slovensku..
neviem kto si čo si, kde žiješ a odkiaľ píšeš tie intelektuálne výtvory, ale tipujem to tak na severnú kanadu alebo aljašku.. ako tam máte? už padal sneh?
kde žiješ.. žiadne príplatky.. zohľadnené už v plate.. držať hubu a krok.. kľúčmi vyštrngané peklo na zemi...
klasika.. či je niečoho na trhu málo, alebo je niečoho veľa, vždy sú obchodné reťazce pánmi situácie a bez šance urobiť stratu.. tomu hovorím bezrizikové podnikanie, aký kontrast s prvovýrobcami.. tých kvári sucho, povodne, škodci osemnohí s kusadlami, šesťnohí s tykadlami, štvornohí s ostrými zubami, dvojnohí s ostrými nožmi a sociálnymi podporami, bratislavská vláda bez podpory atď...
a právnici si v tomto právnom babylone mädlia ruky.. nech žije zdravý sedliacky rozum, zrušiť takéto výpalnícke združenia a nech idú robiť niečo užitočné pre tento svet a nie hádzať chudobe polená pod nohy... pijavice, už stačilo !
a to som chcel ísť na operáciu nosovej priehradky kvôli chrápaniu.. ale už sa mi moc nechce, radšej chrápať ako sa voziť do Viedne a nevedieť o tom.. :-(
lekári by mali byť poistení voči spôsobenej škode svojim povolaním, ako je to napríklad u stavebných projektantov, bez poistenia NEMÔŽU projektovať žiadnu stavbu. a to poistenie si platia pravdaže sami a to neberú ani žiadne úplatky..
zákonník práce je pre väčšinu zamestnávateľov len zdrap papiera. oni si diktujú podmienky voči zamestnancom, hlavne voči tým, ktorí nemajú nejakú extra kvalifikáciu a potrebujú robiť a živiť rodiny.. a cúva pred nimi aj štát, oni sú v trhovom mechanizme tí, čo držia opraty v rukách...
veď to, máme dohromady 25 sprístupnených hradov so sprievodcami, aj to robia len pol roka cez sezónu na niektorých, máloktorý je celoročne.. ale hypermarkety sa stavajú už pomaly aj v dedinách..
toto je možné len v EU, kde už načisto prestáva fungovať zdravý sedliacky rozum, logika a súdnosť.. a keď to pôjde takto ďalej ešte chvíľu, možno tu prestanú platiť aj fyzikálne zákony..
relax možno tak pre slobodné dievky a vydaté paničky bez detí.. keď tam niekto príde relaxovať aj s deťmi, tak to už je len služba pre tie deti.. ale oni vám to vrátia, keď z nich vyrastú konzumní ľudia a bude ich zaujímať na vás len obsah vašej peňaženky..
sú ženy, ktoré tú robotu robia, lebo musia a lebo nemajú nič lepšie a ešte sa boja aj o túto. nie každý je taký káder, že ho zamestnajú v každej druhej firme.. a kvôli takýmto by sa to malo zrušiť..
však to je to, všetko obhajujeme a zakrývame peniazmi.. nech nám kľudne kadia aj na hlavu, hlavne že to mám platené.. ľudia, zobuďte sa !!!
presne. turecký parlament určite kurdom dá zelenú, aby si vyhlásili svoju vlastnú republiku.. to ich skôr vykántria ako arménov.. každý národ má právo na sebaurčenie bez nejakého schvaľovania cudzích parlamentov..
tak tento príspevok ti tu dlho nevydrží, ale inak súhlasím :-)
porovnávaš neporovnateľné.. žiadny normálny katolík nevpáli dieťaťu guľku do hlavy len preto, že má iné názory ako pápež..
Katalánci držím vám palce v boji za samostatnosť...
namiesto nedele dostane voľno vo štvrtok a bude sedieť sama doma, lebo deti sú v škole a muž v robote.. absolútne nechápeš, o čo tu vlastne tým nedeľným voľnom ide..
je to tiež ako v múzeách, majú voľno v pondelok, aby si sa mohol v nedeľu s celou rodinou zájsť pozrieť do hradu a ukázať deťom našu bohatú minulosť.. a mali by tú možnosť dostať aj tie tisícky predavačiek a bankových úradníčok..
Odporúčame