starter nechces bony boris sa spolci aj s vladom, len aby mohol zbierat nabotoxovane stoparky do vladnej limuziny, muhehe
starter nechces bony boris sa spolci aj s vladom, len aby mohol zbierat nabotoxovane stoparky do vladnej limuziny, muhehe
nechcem sa chvalit, ale ja pouzivam svoje jedno a to iste jednorazove rusko v praci a cez den v exterieri uz vyse pol roka a ziadny rozdiel v ochrane som nepocitila. dalsie jednorazove mam doma na vecerne prechadzky a este mam jedno handrove, ktore obcas operiem, to si setrim na navstevy, nakupy a do kostola a takisto ziadne ohrozenie necitim... tato planeta to uz dlho nevydrzi, praci cest!
nech posle na test nejakeho kamosa, staci povedat meno a cas...
o dva roky sa zase igor zmatkovic vrati k tomu co vie najlepsie... s plusminu 5% bude z opozicie stekat na bandu zlodejov, ktorych uz vsetci pozname. smutne a nedakujeme igor
wau, 5respiratorov v hodnote 1e... starter boris sa naozaj musi bat o svoj teply flek v parlamente. Ratam ze lekarne ich hned zdrazia pri vydaji na 10e kus, nech si na tom tiez trhnu svoj kus zo spolocnej kasicky. muhehe a praci cest!
starter boris mahana percenta? haha
haha, predavacky nevedia aky tovar maju kde v ktorej ulicke, ale typ respiratora rozoznaju zo vzdialemosti 5m, krasne si tu zijeme... musi *ebat sudruhovia, musi*ebat!
na tom cisle je zaznamnik... by som chcela vidiet uradnika co to pocuva, prepisuje, zhana dodatocne informacie ak nejake chybaju, potom informuje policiu a ta ide na miesto riesit, muhehehehehehehehehe... banda hochstaplerov
uz som sa bala ze o dva tyzdne nebude lokdaun... a on predsa len bude
tam mas, provizie z eurofondovych dotacii uz su bezpecne ulozene
cesta domov odniekial nie je predsa zakaz vychadzania, kedze z domu som vysiel davno pred 20.00 a len sa tam zase vraciam. ked odidem z domu 19.55 tak nic neporusujem, dufam ze sudruhovia z ludovych milic a stb jednotiek su takto tiez pouceni
keby bolo keby.... vsetci vieme co by bolo. ale kedze keby tu nie je, len vsetci politici kradnu a klamu, takze nic, muhaha a cest praci!
kde sa da dostat k tym vratnym obalkam? mam pre udruhov zo smeru pripraveny jeden hnedy skrkanec na utrzku harmasanu
klesa? neklesa... ja mam stale zaujem o nakup bez blocku, lebo vtedy vzdy vyhrame dvaja a nemusim sa spoliehat na nejake pofiderne zmanipulovane statne podvodne loterie. praci cest!
haha, vsak o tom, ze nevedia kolko to nemocnice este vydrzia uz bluznia minimalane mesiac, ak nie viac.... a tie blbe nemocnice furt drzia. a po kazdom kole testovania sa mierne zvysi denny pocet nakazanych, pripadne sa drzi na tej istej hodnote ako pred testovanim...
samozrejme ze vedu, a tu to tiez uverejnujete... same bludy, vsak pridu o miliony na vypalnom za vydavanie a potom zase zbieranie blbych kuponov, tak sa boja, mafiani, muhehe... ale uz len 2 mesiace a skoncia!!! huraaaa
keby sa tolko nekotulal, mohol mat o 0.5sek lepsi cas v cieli
kradne sa dalej ako za cias dona roberta :)))
Odporúčame