A svätuškár si spokojne pomedlý ruky a s naklonenou hlavou zaspomína na kauzu "lietajúceho Vážneho koberca".
A svätuškár si spokojne pomedlý ruky a s naklonenou hlavou zaspomína na kauzu "lietajúceho Vážneho koberca".
Najviac ma oslovila myšlienka o tom,že lekári by nemali podpisovať zmluvy so súkromnými poisťovňami ale ošetrovali by ich len cez priamu platbu.Výstižné a hodné úvahy zo strany lekárov!!!!!To by bol harmatanec.
Figliarikovi už okrem rozumu chýba aj sebareflexia.Tieto slová mohli výjsť iba z natvrdlej hlavy.
Źe Slota je panidiot to zrejmä na Slovensku vedia všetcia ale že až takýto.....
Pán umelec.Lenže to bola štatistika o cene za odoberanú energiu a nie koľko si jej dovolí človek kúpiť z toho˛˛ obrovského"zárobku,ktorý na Slovensku máme.Tak ak nabudúce povieš A tak daj tam aj B.Leda že by si bol ako ministri,ktorí zásadne ľudom hovoria iba to A.Viď plán B u zdravoťákov ,ktorého obsah je prísne tajný a vie o ňom/čo pochybujem iba Uhliarik.
Niečo vo forme odmeny by sa patrilo aj tebe.Niekto by ti mohol zabezpečiť pobyt na ústavnom liečení ale pozor nie v kúpeľoch.
Narcis sa potreboval opäť zviditeľniť.A chudobu nech od jedu aj šliak trafí hlavne že mi sme zdraví.
Myslím,že fotografia vyjadruje našu drahú dostatočne.
Toho /myslím Galka/by som určite nechcel mať za suseda.Veď on je schopný udať a "poslať do basy"aj človeka,ktorý by si vo vlastnom dvore uľavoval niekde v kúte.Po jednej tlačovke,keď znovu posielal ľudí do basy,som ho cez facebook upozornil na jeho hulvátske vyjadrovanie.No a jeho odpoveď bola typická."Vy ste hulvát a hneď mi aj zablokoval možnosť porozprávať sa s ním.No ale čo už,darmo sa nehovorí"inteligent hovado".
Pretierám si oči a stáĺe nemôžem uveriť tomu čo tu čítam.To sa tu kto vysmieva každému normálne uvažujúcemu človeku?Kto to vlastne je,ten šašo ktorý ocenoval?
Ale veď v tomto spolku BILDERBERG sú iba ty najbohatší,ale cena tvojich slov je nulová!!!
Kormidlo trpí typickou schizofréniou.Ako som mal možnosť čítať jeho či už blogy /medzi nami nič moc/alebo jeho príspevkami v debate,tak za toho svätého nevie ,či má skôr kritizovať červených alebo modrých.
No a reakcia je typický pohľad
namodralého...........
Traktorista ty na to nemáš,zobuď sa prosím ťa a nechaj toho svojho idola/či idiota/odísť v tichost do zabudnutia.Tvoje linky ktorými sa tu snažíš upútať pozornosť sú bezduché a konkrétne v Galkovom prípade irelevantné.
Sledoval som v priamom prenose /vypočúvanie /Galka pred výborom.Potvrdilo sa mi jedno.Galko nie je ako som si myslel hlupák on je chorý človek.Jeho vystupovanie bola ukážka toho ako to má v tej jeho hlave poprehadzované,silný zápas tam prebieha medzi jeho JA a jeho JA.Pretože existuje iba on!!On je ten najväčší,on je ten najčestnejší,on je ten najvzdelanejší.V nedávnej minulosti som mu po jednej jeho tlačovke poslal cez "f"hodnotenie s tým,že jeho vystupovanie,kedy všetkých a okamžite posielal do BASY,hraničí s hulvátstvom.a samozrejme som sa dočkal odpovede ,jemu vlastnej-hulvát ste vy!!A samozrejme opäť tým urazil niekoho koho vôbec nepozná,nie je verejne činný a v neposlednom rade človeka ktorý by mu mohol byť otcom./Bože uchovaj/.Ale budiš,od neho sa ani iné čakať nedalo.Ibaže včera,keď všetcia poslanci ktorí sa od neho dožadovali odpovedí,boli podľa neho hlupáci,a svojou drzosťou ich takpovediac odignoroval.Podobne ako premierku ktorú nechal aby mu 2 hodiny vyvolávala.
tak z Vás sa môže ten idiot zblázniť.Kde má teraz zohnať niekoho,kto by mu preložil čo ste to o ňom narozprávali.
Sadni do motora a utekaj do Liberálneho domu s tým,že im chceš pomáhať.Kedysi to tak spravil Dzurinda.keď už bolo dávno po revolúcii,naraz sa vo dverách VPN objavil malý,počerný,fúzatý človiečik a prehovoril.Som celý váš.A podívajte kam to dotiahol.Teraz TIMPE máš historickú príležitosť.
Éeeeeej,čo by len dal Matovič za to aby bol v takej pozornosti médii ako teraz tento ušatý Galko.
Odporúčame