prajem mamičke a Romanke veľa zdravia.
prajem mamičke a Romanke veľa zdravia.
niet na idiota,keď sa vydarí...........
pekné prianie pre "vysoko princeznú z citlivo vnímavú princeznú z kozieho paláca."
ˇZe ťa hanba nepreplieska po tej papuli,nedáš si pokoja ani cez sviatky?
si zrejme indivíduum na úrovni kreténa Matoviča!!!
mýliš si pojmy.pr menštruáciu s monštranciou, či účasť v parlamente s účasťou vo vláde .
Ako môže z opičiaka vypadnúť nejaká múdra veta?Neprišiel som na to!Viem len,že je to kretén!!!
ty si poriadný primitív,prečo si nekričal pri matovičovi,keď doslova zdevastoval kasu!!!)
Kaník(socnetvor) s Miháľom(šrekom)viedli takúto propagandu aj aj v roku 98 a oblbovali ľudí ,že as to oplatí lebo v 99 budú dôchodky nižšie.Nebola to pravda.
Teraz sa zas ozývajú.tak pozor na to.
K plnej debilite nemáš ďaleko!!!
...Túžili sme po autentickej kampani...ste nakazený teplárňou,predstaviteľkou kozieho paláca,Dorotou Nvótovou a podobnými "autentickými"progresívcami.Je to choré!!!!!!!
Naď v najbližšej dobe bude svoje myšlienky reprezentovať na tlačovke z Leopoldova.
najde sa tu ešte niekto primitívnejší ako si ty?
ty dialnica si asi cez Košice.A čo tak pripomenúť zbabraný tunel Višňové(ak ti to pri tvojej s-prostoduchej hlave )niečo hovorí!!!!
Ten vypatlaný ŠaŠ-kármá toľko drzosti komentovať rozhodnutie HLASU?
Haló Vasilisa Premúdra.Pripomeň čo si podnikla a aké opatrenia si navrhla od 2020 po2023.
Včul buď múdra.
trolko,nestačím sa čudovať nad tvojou nebotyčnou hlúposťou.
najprv behal holý s vajcami v rozkroku,teraz z vajcami na hlave a krku.
Odporúčame