Ako môže magor posudzovať normálnych ľudí? Iba ako vedecký pokus! Si zapojený? Nerozumieš holým vetám vraha?
Ako môže magor posudzovať normálnych ľudí? Iba ako vedecký pokus! Si zapojený? Nerozumieš holým vetám vraha?
Nie, to dokáže len vygumovanec z PS a spol., ktorý nikdy nebol ďalej ako v Bystrici - jedno, akej!
Kudá, vy idijóte?
Vy stále tárate o kradnutí, "svojich" asi podľa SVOJHO vzorca správania - len nič nie je dokázané! Ani tých 30 mld., ktoré vraj podľa mešugeho rozkradli - veď by sme teraz mali byť bohatí, keď zvyšujú, nošak???
To nie sú podrobnosti, to je motív! A to strašne mrzí opozíciu, lebo vrah opakuje len ich heslá, bez hlbších znalostí!!! Tie zatajili!
Spájať tohto idiota, ktorý ani nevie, že Mazáka odvolala súdna rada na tretí pokus, a i., s Che Guevarom, symbolom boja proti kolonializmu, môže len... podobne nepríčetný! A to, že to nevie, spôsobilo NEinformovanie méédií oligarchov, ktorí sú z princípu proti ľavicovej i konzervatívnej strane!
aby ich neblokovali ešte aj za "neliečenú...démiu!"
Dávaj si bacha! Koalícia chce takéto nedokázané obvinenia a urážky zažalovať Drístate o "mafiánoch, zlodejoch a korupcii" už celé roky - a dôkazy v lufte! Skutočné dôkazy sú v odpredajoch štátneho majetku - výnosného!!! - za zlomkové ceny! Zatiaľ to nechávali tak, bol to plán pre celý východný blok (Washington konsenzus), ale už sa naštvali!
Sami na seba, ozembuch?
Veď práve! Ty si u inakších bláznov! Možno aj ústavných - ale nie NR SR!
Hlúpejšiu otázku už nemáš? Pohľadaj, ešte sa nájde!
Máš to tam hore časovo- priestorovo poprehadzované! Ale s tým sa už nič nedá robiť - je to dlhodobé a možno aj vrodené!
Keď nerozumieš zloženej vete., daj si to niekomu vyložiť a neotravuj! Ći práve za to si platený?
Mali hodiť jeho do Dunaja! Prežili by tisíce ľudí!
Asi nemala doma telefón! :)
A ty si tam strčený celý!
Pozeraj FIcove tlačovky, tam sa dozvieš! Išlo o desaťtisíce až milión za "reklamu!" V podstate na korupciu!
Áno - dávno po "pandémii!" Bol už starý, ak nerozumieš! Ale keby sa nerozčuľoval... !!!!!
Nie, stačilo sa spýtať tých, čo jej to nariadili! Ala lekári boli ticho - okrem niekoľkých výnimiek! A tých nepustili k slovu! O. i. aj nositeľa Nobelovej ceny francúzskeho virológa Montagniera! Od radosti zomrel!
Na WHO nepadlo lietadlo!
Odporúčame