V tom je práve to sfinstvo, že poukazujú na našich politikov a podnikateľov - a zahraničné sfinstvá ignorujú, na tie si netrúfnu! A tie sú oveľa väčšie, tí majú viac majetku, vplyvu, podpory než naši!!! Takto vyfaulujú podnikanie na Slovensku!!!
V tom je práve to sfinstvo, že poukazujú na našich politikov a podnikateľov - a zahraničné sfinstvá ignorujú, na tie si netrúfnu! A tie sú oveľa väčšie, tí majú viac majetku, vplyvu, podpory než naši!!! Takto vyfaulujú podnikanie na Slovensku!!!
No ty tomu rozumieš! Súkromné méédiá vlastnia napospol oligarchovia a finančné skupiny a presadzujú si svoje záujmy - na občanov kašlať, ba horšie- občanov zmanipulovať! To už dávno omnoho bystrejší ako ty postrehli!
Krupica má podozrenie, lebo on by tak konal... A to, že nedodáme Zuzu Ukrom, by bolo celkom chvályhodné..."Putin" si to všimne! :)
Ehm, špenát, cvikla, špargľa, rebarbora, fazuľa, teda OXALÁTY... spôsobujú tvorbu kamenňov v obličkách u ľudí, ktorí sú na to náchylní!
Poviem ti tajomstvo: Veci sa vyvíjajú!!!
Chachacha! Tak bolo treba vyprázdniť aj švédske a fínske sklady zbraní - lebo už došli! Fíni protestovali, premiérka prehrala voľby, Švédi zapaľovali korány zaradom, aby Erdogan nesúhlasil!
Donbas je malé územie. Ak už , tak celé Novorusko - za Dneprom...Ale to nerieši ruský problém, aj zvyšok UA by ostal "osím hniezdom", podporovaným zo Západu!
Neudržia Trumpa mimo. Trump vraj môže prezidentovať aj z väzenia! :) Niektorí US politológovia hovoria, že nevyhrá ani jeden (Možno Kennedy ml.)
Vrcholná klamár a podvodník, ešte aj hlupák,
prišlo tu *"ruské vojsko" alebo Ukrajinské + maďarské, poľské, bulharské (nemecké sa stiahlo!)???
Začalo od hraníc strieľať??? Takže to nebola VOJNA - rozumieš tomu pojmu???
Bude, bude, neboj sa! No Fico asi nepôjde, nie je okrúhle výročie - aby ste nedostali infarkt!
Máš to popletené - Putin povedal: Kto neľutuje za Sovietskym zväzom, nemá srdce, kto ho chce vrátiť, nemá rozum!!! Moskva chce, aby na hraniciach RF neboli základne NA_TO! To je všetko!
Peter I. "nedobyl" Polbaltie, ale ho kúpil od švédskeho kráľa, ktorého síce porazil lenže spoza rohu sa dívala Británia! Zaútočiť sa neodvážil ZSSR, si chcel povedať? To mohol urobiť Stalin hneď po vojne - pričleniť republičky k zväzu - podľa pravidiel vojny - lebo boli kolaborantmi! Ale neurobil to - potreboval blok zónu! A potom podporoval najvýkonnejší priemysel v Pobaltí - elektroniku, bielu techniku,drevospracujúci priemysel, turistiku (bez Rusov kape...)!!! Tieto reči vyvolávajú provokácie Lotyšska, ktoré hovorí o konci dopravy cez toto územie - už aj vlakovej, čo by spôsobilo koniec zásobovania Kaliningradu, lebo loďami nemožno dopravovať tony uhlia a ropy i potravín!!! Takže to môže spôsobiť vojnu o Suvalský priesmyk, ktorý kedysi aj tak patril Rusku!
Nuž veru, ale Tito spôsobil rozpad Juhoslávie! Podporovaním prisťahovalcov - Albáncov, potláčaním Srbov, priveľmi úzkymi, podozrivými kontaktmi so Západom..., a i. Veci sa nedejú odrazu, ale postupne...
Tu bola vojna, de Mentále???
De Mentál, keď Čína začala ostreľovať ruské územie (ostrov, ktorý jej po zmene toku rieky chcelo aj tak odovzdať), tak to "Rusko malo konflikt?" Vladivostok a Chabarovsk už dávno nie sú územia Číny! Okrem toho Mandžusko okupovalo čínske územia!!!
Stalin sa s Hitlerom nikdy nestretol,na rozdiel od "lorda Chamberlaina, ktorý došiel až do "Vlčieho brlohu," aby ho poštval na Rusko! Stalin nemal inú možnosť, ako uzavrieť DOHODU O NEÚTOČENÍ - akú mali všetky európske krajiny už uzavretú - lebo nechceli byť spojencami!!! Tým docielil ODKLAD vojny o DVA roky a potom získal 200km územia SZ NASPÁŤ, čím zachránil Moskvu!!! Zároveň stihol industrializovať a VYZBROJIŤ pomocou nemeckých peňazí za železnú rudu!!! Ale takým zadubencom to je darmo opakovať aj 1000 ráz, vždy budú papagájovať svoje bludy!
Keď nemáš čo, tak si musíš vymyslieť, há? Putin nepije, nefajčí ani neberie drogy! Inak by nemohol jasne rozhodovať, jedno, čo si o tom myslí nejaký papúch! Územie za Dneprom sa nazýva NOVORUSKO, kde Okrajina vraždí svojich občanov!!
De Mentál, práve Stalin povedal, že "socializmus môže zvíťaziť aj v JEDNEJ krajine" (to bola len obranná téza) a odmietol podporovať "svetovú revolúciu," akú chcela Kominterna, Trocjkij-Bronštajn a spol!
Bla bla bla...
KTO má vyše 900 základní po celom svete?
Za aké peniaze sa kupuje "krv priemyslu," ropa?
KTO ovláda svetový finančný systém?
KTO velí v NA_TO???
A tu máš toho, kto chce ovládať všetkých!!! (No príčetný asi nie si!)
Práveže háji národnoštátne záujmy - len vy z tej...tmavej úzkej diery... to nevidíte!!! Nikde sme sa nezaväzovali bojovať s Ruskom ani podporovať žiadne vojny, nikde sme sa nezaväzovali prijímať krimigrantov a chovať ich na svoj biedny účet! Ani sme sa nezaväzovalli kupovať vakcíny, ktoré nepotrebujeme a spláchneme ich do kanálu!
Každému je jasné??? Ty si bol v kóme, keď súd rozhodol, že ĽSNS NIE JE NACISTICKÁ??? A teda nemôže byť ani Republika ako jej odnož!!!
Odporúčame