Kotleba: Omotal som si teplákovú bundu, zavesil sa presne tak ako našli Lučanského a visel dom DESAŤ MINÚT - a NIČ! Niet nad experiment, chlapci - skúste si to aj vy!
Kotleba: Omotal som si teplákovú bundu, zavesil sa presne tak ako našli Lučanského a visel dom DESAŤ MINÚT - a NIČ! Niet nad experiment, chlapci - skúste si to aj vy!
"Byt na Floride" bola ošarpaná garsónka na to, aby Lučanský mohol dovyšetrovať utečencov! A v tom čase ho už nemal!!! Vy pravicovo-ľaví kriví oblbovači!
Od tlmiacich liekov a energetických nápojov a drog mal poškodenú slezinu.
Hádzať vinu na obeť môžu len odľudia a zvery! Ba zvery ani nie...
Takže sa obesil bez pohybu??? Ahááá! :(
Diktátorský režim v Rusku je výmysel globalistov, ktorí potrebujú odstrániť Putina a potom Si Tin Pchina!
No jasne, najprv zlikvidoval mafiu v Banskobystrickom kraji, pričom každý deň riskoval život a potom sa dal maďarskou uplácať! Ty si skrátka mysliteľ! Rozsudok nemohol byť iný, pretože NIE SÚ všetky fakty uvedené vo výsledku patológa a nahrávky toho kritického času zmizli!
To je čo za diagnózu? Zložitá... ako vôbec v D - N!
V určitých situáciach (vládna kríza a i.) - mu to dovoľujú!!!
Nie, to bola nezabudnuteľná Stohlová...
Vešti radšej z kávovej usadeniny! A vymysli si teda "svojho " prezidenta! Podľa svojho nereálneho videnia, zveličovania a zhovaďovania NIKDY nebudeš mať prezidenta!
Napoly-tológ vymyslel nové smery - najnezmyselnejší je "liberálno- konzervatívny!" Tie sa jednoducho vylučujú!
Ukrajinský prezident zároveň s úctou hovoril o Trumpovi ...a povedal že jeho návrh je PRIMITÍVNY! Naši tiežnovinári celkom stratili orientáciu v pojmoch???
Ak si pripomenieme, čo povedal ""veľvyslanec" o Scholzovi (zvädnutá pečeňová klobása) a iné perly okrajinských tiežpolitikov o svojich podporovateľoch, vychádza mi, že raz všetci buchnú do stola - a dosť! (No zatiaľ Bidet nedovolí...)
Vláda? To schválila ECB - a už dávno! Vláda na to nemá pouvoir - môže len salutovať!
Dostal šmyk, zablokovanec!
"Prepojenie" je hlavne u vystrašenej opozície - z toho, čo bude nasledovať! Hjá, nenačim obviňovať bez dôkazov!
Keď prestaneš hovadiť mená politikov, začneme ťa brať trochu vážne...
Laššáková je dobrý tip. Kaliňáka potrebuje Fico tam, kde je (lepšie by bolo na MV, ale taktické dôvody...).
NIE NEVYHRAL! Musel sa deliť o moc so socialistami, komunistami a bohviekým. Až potom ich vyhnal... Ale keby nezomrel prezident, tak by sa mu to nepodarilo! Päťka, sadnúť!
Všade! Najmä im nevyšla kuciakiáda! Národ začal pochybovať!
Odporúčame