Čím viac budeš pastovať správ z anglických a amerických webov, tým viac pravdy! Najsmiešnejšie vyznieva tá Kazacha Lopan! Kazačia Lopaň!
Čím viac budeš pastovať správ z anglických a amerických webov, tým viac pravdy! Najsmiešnejšie vyznieva tá Kazacha Lopan! Kazačia Lopaň!
To je britská demagógia. Spolupracujú s nimi vo Ľvove, v CIPSO - Centre informačných a psychologických špeciálnych operácií!
Hlavy v piesku sú známkou, že to hlavám vyhovuje!
Pozerám, ako "posilňujeô hrivna: Z 8 USD v r. 2014 na 28 r. 2020, a teraz na 40! No, aspoň nemrhajú papierom...
Známky, to je tak všetko, na čo sa zmôžu... Pričom aj prvá bola založená na lži...A to si fakt myslia, že stíhačky by sa mohli dostať až ku Kremľu? Btw, je to aj ich história, tých dedinčanov! A čo pamiatky? O to viac, aby sa ani náhodou do "nejtou" nedostali!
Houby západné štáty "zaplatia" - platí to OSN! Zapaltia iba ak za SVOJE obilie, ktoré si dovezú domov! Aby svinky mali lacnú kukuricu! Rusko prispeiva z´tak, že dovezie ZADARMO a niektorým lacno! Ale musia mať voľnú trasu, poistenie, svoj obchod a SWIFT!
Paštrnák - preto, lebo hnojivá sa vyrábajú z plynu, ktorého má EU a je drahý! Preto nástojí nna "vývoze," ale nič pre to neurobí lebo jej Páni peňazí nedovolia! A ešte preto, lebo treba uvoľniť platby cez SWIFT - Rusko najchudobnejším krajinám dodá obilie zadara a iným za zníženú cenu!!! Okrem toho, ukrajinský vývoz (5%) tvoria hlavne kŕmna kukurica a jačmeň, na ktoré sa nevzťahujú nákupy OSN pre chudobné krajiny a ruské obilie - prevažne pšenica - 20%!
Ty vyvážaš len debilitu!
Heeej? Všetko urobia! Tak nech uvoľnia SWIFT, poistenie, ruský vývoz obilia aj umelých hnojív a ostatné podmienky!!! Nielen sľuby! To tu už bolo! Utrom dengi - večerom stulia! Večerom dengi - utrom stulia! No dengi prežde!
Dementele, ČO má plniť Rusko z Minských dohôd??? A ČO splnila Okrajina? Načo to teda podpísali Porošenko aj Zelenský??? Na Donbase sa nikto neprezliekal! Ľudia zorganizovali referendum a Ukri tam prišli zabíjať! Prvý útok z lietadla raketami v Lugansku, 2. júna -. OSEM roztrhaných ľudí pred Mestským úradom! Daj sa vypchať, hlupák! Ostatné - škoda mlčať! Tfuj, zle mi ostalo!
Celkom ich komunisti nezrušil, účinkovali v Brne... A prečo tí amíci (teda tí, čo sú za nimi - TNK) nedali pokoj Rusom, teda sovietom - ale ich štvali ešte aj po tom, čo sa vzdali??? Prečo na nich "nezabudli?" Nejako ti to ďalej nedochádza! Och, "veľký politik Reagan?" Kovboj, ktorý mal len "dobrých," teda krvilačných poradcov?
Nie sú rovnakí, jedni sú krvilačnejší, ale Rusi to nie sú...
Tak krvilačnejšie príspevky ako tvoje tu ťažko nájsť...
Dementele, treba ti stále pripomínať, že že 300 t. obsadilo územie väčšie ako Česko-Slovensko??? To stačí - na zničenie zbraní aj živej sily!
Nevzdelanci netušia, ako a prečo konflikt vznikol - a tak s nimi ani debatovať niet o čom! Úbožiaci! Na druhej strane - život je tak bezproblémový!
Ruská colná polícia zistila, že v jednej tureckej lodi sú stopy po výbušninách - vtedy ste sa uškŕňali a vysmievali! Došlo na pravdu??? Ech , lož má krátke nohy! Budete to musieť poznať na vlastnej koži...Ale vy sa ani hanbiť nedokážete...
Mykola, už ak Okrajinci vedia, že sú na konci ... ale porážky, nie víťazstva! Vedia to aj v centre - za okeánom! Budeš sa musieť vrátiť domov, budovať Okrajinu! Neboj, Rusi ti dajú najesť!
Vy odľudia, my nepripíjame na smrť ani Ukrajincov! Každá smrť je tragédia! Na vás poznať, KTO taký podporuje fašistov a banderovcov! Vďaka aj za to! :(
Dô... dôstoj.... čooo? Dôstojnosť narkomana, zradcu svojho národa a "voroha?"
Videli sme len JEDEN "zásah!" Zásah???