A kam sa tie "kolónie" za TRIDSAŤ rokov posunuli??? Nikde!
A kam sa tie "kolónie" za TRIDSAŤ rokov posunuli??? Nikde!
Ten bol dobrý: ...."bol odpoveďou na slobodnú vôľu štátu..." A KEDY sa toho "štátu " spytovali? Kto im odpovedal?
Meno generála Lučanského ti nič nehovorí? Advokát Krivočenko - detto? Kaliňáka prečo zavreli do väzby?
Písali v Kyjeve?
On o Rusku nehovorí nič, gorila!
V Ruskom impériu to nikdy štáty neboli! Len nejaké pastierske, lovecké alebo nájazdné kmene, ktoré Rusko scivilizovalo, dalo im písmo, hospodárstvo, kultúru a napokon aj štátnosť! Za socializmu RSFSR rozdeľovalo TRETINU svojho HDP ostatným 14 krajinám - najviac Gruzínsku! To len Británia a neskôr U$A sa chceli z druhého brehu dostať k tušeným bohatstvám, preto sa Rusko rozširovalo na východ! A preto teraz Washington drísta o ruských "kolóniách!" Z toho istého dôvodu! Si zadebnenec a xenofób!
Nebreptaj! Nevieš, kde je sever, to vieme dávno!
Takí ako ty mu nesiahajú ani po ponožky!
Koho v poslednom čase zavreli za nesúhlas? To my by sme našli kopu takých prípadov u nás! Aj zatváranie opozície! Aj "náhodnú smrť" nepohodlných ľudí! Mali by sme čušať!
Preboha, pravďáci, nepreberajte toľko od četky, chorej inštitúcie ešte od socializmu! Teraz sa veľmi snaží, aby to prebila!
Karakulov? Ten nemôže nič - iba kvákať, ako požaduje MI 6! len aby nebol "sakrálnou obeťou!" To sa v Británii často stáva!
Tak ako vidíme, "ochrankár" celkom nebol a nebol ani v Putinovej blízkosti! A keby aj bol donášať na svojho bývalého zamestnávateľa je jednoducho podlé a zákerné! No jasné - ináč by sa utečenci v zahraničí ani neuživili! A ešte utekať k zlodejovi, korupčníkovi a zradcovi Chodorovi - no to chce plechový žalúdok! "Palác pri Čiernom mori" patrí istej komerčnej spoločnosti a Putina tam radi pozvú! "Ochrankár" nevidel Putina s mobilom?Tak ja z inej krajiny niekoľkokrát! A nepotrebuje zmanipulované správy z internetu - nemá na to ani čas a hlavne - potrebuje, aby mu za ne ručil konkrétny človek! Strašne sa bojí? Bol počas covidu v príslušnej nemocnici! Nedávno bol v Mariupole -a zašiel aj do nového bytu obyvateľa! Karakulov je jasne v Británii, stáročnom nepriateľovi Ruska A a kváka, ako ho naučili! Odporné!
Mini-minister je už dostatočne zdiskreditovaný, len sa drží ako bolereliózny kliešť!
Burjati sú najlepší, naodvážnejší bojovníci v RF! Je známy obrázok, ako jeden Burjat stál v Gruzínsku vpredu pred vojakmi - neodvážili sa vystreliť!
Ó, aké hlbokomysľené! DBL!
Francúzi už onedlho nebudú mať lacnejšiu elektrinu, lebo stratili trh s uránom v Afrike a nový nemajú kde získať!
Madarón, a ty netušíš, že U$A presúvajú svoje zdroje do AUKUS? Načo im bude krachujúca Európa. ktorej priškrtili zdroje, teda aj obchod, rozobrali zbrane a nútia ich ešte aj kupovať svoje drahé a zastarané??? Dopredu sa smejú sa len hlupáci!
Idyjote, Rusi "zmasakrovali" civilistov aj deti v NOVORUSKU, ktorých považujú za svojich? Nežer tú okrajinskú otravu, lebo zgegneš... Vlastne...?
Ale houby, budú rokovať o finančnom systéme a dovoze... Budú sa usilovať pretiahnuť Čínu na svoju stranu - ale nemajú čím... Čína už o EU neuvažuje ako o perspektívnom trhu, bude krachovať...
Ona má adoptované deti, ak myslíš Uršuľu...