Absurdné prirovnanie! Takými "zvíťazíš!"
Absurdné prirovnanie! Takými "zvíťazíš!"
"Etnický Ukrajinec" neexistuje! Sú to Haličania, katolizovaní, polonizovaní a potom germanizovaní, ktorí mienia svoju dedinskú pakultúru a nárečie diktovať Rusom! S podporou Západu sa im to podarilo! Lebo o to vždy šlo Poliakom, Litovcom Źemanijcom aj Rakúšanom - odtrhnúť od Ruska veľké územie!
Na území Okrajiny žili Rusíni, Rusiči, Rusi, Lemkovia, Maďari, Česi, Slováci, Tatári, na východe aj Gréci, Bulhari a Turci... NIKDE nijakých Ukrajincov historické anály nespomínajú!!! USSR vznikla r. 1922 pri zapeklitých okolnostiach rôznych klanov v občianskej vojne! K nej pričlenili boľševici NOVORUSKO, aby mali hlasy robotníkov a aby krajina ako-tak vyžila!
V OBSE NEMALI ruských pozorovateľov! Spočiatku len anglosaských! Až potom sa tam vyskytol jeden Srb, ale toho prehlasovali! Po odchode OBSE z Donecka našli kameru pripevnenú na stĺpe a k nej PC , ktorým zisťovali POSTAVENIE donbaských síl a ostreľovali ich! Donbasania zorganizovali pochod ľudí v čiernych okuliaroch s bielou palicou, čím dali na vedomie, čo si o nich myslia! "Vysokí komisári" a podobné kreatúry sú pod tlakom USA! Ako nedávno aj hlasovanie v OSN o komisii na vyšetrenie zničenia plynovodov, kde všetky krajiny okrem troch sa ZDRŽALI! Hlasovať proti by už bolo hlúpe! Takže ich "hostiteľská krajina" zmanipulovala! Tak si môžeš ostatné "dôkazy" strčiť do vrecka alebo nižšie!!!
Máš nejaké (vyvŕtané?) diery v logike. No a čo - ak mobilizácia nie je plánovaná - tak nemôže byť??? Mobilizácia je na to, aby sa "kontraktníci" mohli vrátiť - je to zámena! Väzni podpisujú kontrakty - nemožno ich nikam nahnať! Je to pre nich lepšie ako hniť 20 rokov v base! Sú to väčšinou ťažkí zločinci - okrem vrahov, tých neberú. Džugašvili bol Rus? Nič také nepresadzoval - to si vymysleli tvoje vzory! Anglosasi každého ruského hrdinu potrebujú pošpiniť! To obrovské územie a prechod do Indie im nedá spať!
"Na môj hrob nanesú veľa špiny - ale vietor histórie ju odveje!" J. V. Stalin.
Netáraj! To sú akurát tak ukrajinské preklady Tolstého nevzdelancom, čo ho ani nečítajú! A tatáro-mongolské jarmo sa teraz spochybňuje! To Romanovci si museli vymyslieť historku, ako "oslobodzovali" Rus, aby mali nárok na územie! Rusi majú slovanské gény haplogrupy R1a ako my! Majú ich viac! Zato Okrajinci majú dosť veľa tatárskych! Moskva bola oslobodená skôr než Divé pole , ktoré je teraz Ukrajinou!
1. foto: Vojak "kontroluje," či sa pod telom nenachádzajú výbušniny??? Krátkou palicou? Veď by ho zabilo! Mŕtvy má bielu pásku - to sú tí, čo spolupracovali s Rusmi! Preto ich zabili! To je len jedno z klamstiev o Buči! Raz to vyjde najavo!
Rusi kúpili svojho času aj Kyjev od Poliakov!
Pekne si tu hudiete, nevzdelanci! Vôbec netušíte, že ide o osud Ruska! NO len pokračujte - potom pôjde o osud aj západných Slovanov, lebo existujú len preto, lebo majú za chrbtom veľký ruský národ! Dostojevskij.
Tajvan je Čína! To ti babka nepovedala? Najprv v OSN uznávali démonkrati Čankajšekov útulok Tajvan, potom len Čínu! Tak čo majú proti spojeniu čínskych území?
Al e čo? Rakúsko by mohlo mať nárok na Halič? Tú, ktorú takmer celú vyvraždili? Povešali celé gymnázium vo Ľvove, kde sa chlapci odmietli hlásiť k "ukrajincom," a nato vyviezli 20 tisíc Haličanov do koncentráku bez barakov Thalerhof, kde umreli od chladu a hladu! si si nič nepočul o Trojemorze a Krymskej platforme a podobných "demokratických" spolkoch! Ty si už len demokrat!
Kudá, vy idijóte? Okrajina bola 300 rokov územím i obyvateľstvom Ruského impéria, to len boľševici spáchali historický omyl, treba ho napraviť! 80% Ukrajincov hovorí po rusky! To bolo ich hobby po večeroch?
AKO by si chcel "vyhadzovať ruské mierové sily, " keď tam majú občianstvo a staré zbrane, ktoré sa nedajú premiestniť? Aj za cenu vyhodenia Moldavska do vzduchu??? Oj títo myslitelia! Bielorusi sú vlastne Rusi, ktorí boli v zajatí Poľsko-litovskej únie - ako ukrajinci! Tak vznikajú "národy!" Ako v Juhoslávii, kde sú vlastne všetci Srbi - len niektorí katolizovaní v R-U a islamizovaní v Osmanskej ríši!!!!!
Klamár nebotyčný, bol tu aj citát zo Sme, že z ankety vyplýva- Slováci si želajú víťazstvo RF, a nie UA!!!!! Narástol ti nos ako lakeť!
A keď sa neumývaš, nemysli si, že aj iní! Asi smrdíš na diaľku a opakujú ti to!
Na tom mi záleží ako kuraťu na škridli...
Ekonomický blbológ - tak väčšina krajín dlhy spláca? A ako? Novými dlhmi! A vieš ty vôbec, že už niet ČÍM splácať, lebo zvýšené úroky už presahujú príjmy??? V "demokratickom svete..." tak demokraticky sa náš svet nemohol dohodnúť - a neliezť na Okrajinu??? Lebo tak Ukrajina, ako Rusko STRATILI vzájomným obchodom 60 mld- a NIKTO im nič nenahradil??? PRETO Janukovič odložil podpis dohody!!! PRETO je 4,5 mil Ukrajincov - utečencov v Rusku??? Viac ako v EU!FRak Rusko "redne?" Pribudlo 8 mil. nových občanov! Kolchozy mohli fungovať, "súkromné vlastníctvo v Sovietskom zväze nie - lebo malí roľníci NEMALI na kombajny, sejačky, traktory,, umelé hnojivá... ľudia v mestách by ZAHYNULI OD HLADU!!! Celkom si prepadol západniarskej lživej propagande za účelom uchmatnutia majetku a zeme! Naozaj ťa úprimne ľutujem!
Mám - sú tu listiny, dôkazy! Ale zadebnencom to hodiny hľadať nebudem - nemá to význam!
No, o tých dvojičkách by som pomlčala... Vďaka tomu mohli zbombardovať celý Blízky východ...
No keď je to "na nete" to je 200% pravda!
Už som ti odpísala, kam môžeš link na štvavý Denník N poslať! A Browder je podvodník, ktorý ukradol RF miliardu, Magnitskij je ÚČTOVNÍK, NIE právnik - a dostal vo väzení infarkt!