Ja nerozumiem. Mladí ľudia naša budúcnosť vyjadrili nejaký názor. To nemá nič s Naďom, či Šimečkom. Je to debakel a odozva pre Fica za to akú politiku robí. Samozrejme tí, čo napísali nápisy s ktoými sa niektorí nestotožňujú by mali dostať verejnoprospešné práce, alebo dokonca riešenie podľa filmu Vyšší princíp? Či?

