ach boooooze......ursual, Ursula.....tak miesto blahozelania v drvivemu vitazstvu v demokratickych volbach oznamujes, ze komisia EU ide spustit proti madarsku nejake konanie, úpretoze sa tam nedodrzuju demokraticke zasady pravneho statu....kua....a to je presne co?.......podozrenie z falsovania volieb?......lebo ine mne nevychadza....hm....no ale po tvojom patetickom oznameni som skor nadobudol dojem, ze konanie sa ide spustit preto, ze ten "rebel" Orban vyhral volby a splasenu opoziciu poslal do historie, takze to sa ide tresta, pretoze ak by nejakym "riadenim" osudu volby vyhral ten zlepenec, tak sa ziadne konanie proti madarsku nekona.....a to je podla teba v sulade s pravnymi zasadamy statov EU?....nestacim sa divit.... : (


