Politické strany si rozdelia 76 miliónov eur, OĽaNO získa 21 miliónov
moj?...preco moj?....ty si pochopila z mojich prispevkov, ze ked pisem idiot z TT, tak tym ho zosobnujem s tebou?.....tak ja ta ubezpecujem, ze Fico a spol nebol a ani nie je moj idiot...to prenecham inym ....ale ked uz spominas ten dlho slubovany (udajne) 13-ty dochodok, tak sa ta pytam co ma spolocneho ten dochodok s idiotovou poziadavkou z rokov, co si hore spominala?.....podla rozumne uvazujucich nic....kazdy ma iny zaber.....jeden naciera do statneho rozpoctu a druhy setri statny rozpocet.....no ako vidiet, tak idiot z TT setri seba a nie obcanov, co by si tym jeho utiahnutym opaskom sebe a inym, mohli pomoct....mozno by sa nemuseli robit ponizujuce zbierky na rozne zdravotne pomocky resp. na operacie detom z nejakym zdr. postihnutim...samozrejme mimo hlavy, pretoze tam ma monopol idiot z TT....