Putin to dal na Fica. Ten sa tiež zbavil Lučanského žeby jeden ani nepovedal ale je treba sa spýtať zásadnú otázku.
Kto mal motív?
Putin to dal na Fica. Ten sa tiež zbavil Lučanského žeby jeden ani nepovedal ale je treba sa spýtať zásadnú otázku.
Kto mal motív?
Jediný kto mal motív bol Fico a smeráci. Vedel by na nich natrieť toľko žeby nevyviezli z basy 20 rokov. Prečo mysliš že to chcel celé chce hodiť Kaliňák na Lučanskeho? Mŕtvy sa nemôže brániť.
K Lučanskému. Jediný kto mal motív ho zabiť bol Fico a smeráci. Vedel veľa. Tak ho dali dole.
Na gautaname sú a boli väzni ktorí zavraždili tisícky ľudí. Koho zavraždil Navalnyj?
v Rusku ľudia majú jedinú istotu.
A to že nesúhlas s kremeľský režimom je nezlučiteľný so životom.
Takže Putin je ruské brucho?
Samozrejme že umrel prirodzenou smrťou. Tak ako každý čo kritizoval Putina.
Okno aj čaj už ale asi nieje móde.
fajn ty tankista z katedry, nejak ti uslo ze diskusia je o nazoroch, nejak si sa tu iba vygracal, ziadnu myslienku k teme tu nevidim.
Ak kiwi ma v slovencine svoj nazov ale nikto to nepouziva. A vacsina ludi ani netusi.
Asi tak, Carlson so svojou basic znalostou historie tam siel iba kvoli tomu, ze zarobi na tom a dezole budu mat svojho idealneho novinara. Nic nevie, alen prikyvuje.
ty as ivobec netusis co dezole znamena, vsak?
Ved sam Putin povedal, ze sa Carlson k tomu postavil totalne submisivne. To ako uznal to co hovoria dezole, ze co Putin urobi je zakon a nemusim nad tym vobec premyslat?
A to ako Carlson vyhalsil, ze jeho znalosti su "Basic". To je. trapne.
Na co tam vlastne siel ked nic nevie?
On ani nevie ze Moskali sa zacali nazyvat Rusmi az od roku 1721. Oni si svoj povod normalne ukradli.
A to ako pridali a v tejto ankete na pravde maju cez 20%. Co dezole, mas aj na toto nejake vysvetlenie.
Len aby si pri tolkych klientoch nerzthala pery. Niektori budu chciet ist aj viacri na raz.
Obsah? Samoucelny blabol bez obsahu.
Skus povedat kedy sa Slovaci nezachovali zbabelo.
História Slovákov je plná znabelych činov. TAkže súd asi ani nezačne kedže objektívne zhodnotil realitu.
Ty fakt asi nevies citat. Bol tam dotaraz dennik izvestja ktory patri Gazpromu.
Tak snad nechces porovnavat anglictinu pani prezidentky s tou mumou co sa tvari ze vie co je kultura?
jeejda, to bude asi este horsie ako ta anglictina
Odporúčame