Olano nema kapacitu aby nieco riesilo, tam je 99% ludi nepouzitelnych. Je to iba populizmus.
Olano nema kapacitu aby nieco riesilo, tam je 99% ludi nepouzitelnych. Je to iba populizmus.
Precitaj si program PS. Ja viem, je to dlhe. Ale tak v skratke je to hlavne o ekologii, skolstve a zdravotnictve. Dost lavicove z urciteho pohladu, ale uplne by som ta takto neskatulkoval.
to je celkom paradox, ze komunisti a neonacisti sa ozyvaju najviac prave 17 novembra. Ale pandemicka situacia, a situacia v nemocniciach je zla, takze, kto mal rozum ostal doma.
vacsinou vysokoskolsky vzdelani ludia volia PS. Lekari, vedci, technici.
mozes, aj bielu mozes volat cierna, ale su to prave ludia z Republiky co sa hlasia kTisovi a pre nich kontracne tabory su medialny vymysel, ako aj korona. Je to iba uhol pohladu. Pre mna su LSNS a Republika fasisti, a takyto nazor maju aj politologovia aj vacsina ludi na Slovensku pre hore spominane dovody.
Vies ked bude 29. august, teda vyrocie SNP, tak nikto z Republiky ani LSNS nepojde oslvavovat.
hej a presne kvoli tomu je 100% ludi v nemocnici v Kosiciach na pristrojoch nezaockovanych
ale za mesiac im umrie jeden clovek, vdaka zaockovanosti
som zvedavy ako budu vzdorovat na pristrojoch v nemocniciach
Ak chceš volať Mečira, Fica, Kovača a dalších komunistov liberáli, tak prosím, ale potom vôbec nerozumieš slovu liberalizmus.
Je to retard. Nechaj ho. Úplne mimo.
Si to chlapec vôbec nepochopil. Ty tu obhajuješ bezcharakterného zákerného swiniara.
Našťastie v každej strane v ktorej pôsobil skončila. Tešíme sa na koniec Smeru. Ja od Fica nechcem nič. On sa zničí sám.
Tak bývalý komunista oslavavuje koniec vlastnej strany.
To sa nájde toľko hlupákov aby mu tam pritakával? Veď on je špičkový športovec čo ma trojitý bajpas.
Takže keď napíšeš že niekto klame tak je to pravda. Si Bulhar?
ma zoznam ako Stalin, teraz vie po kom pojde.
to o com a ake referendum moze byt platne, je popisane aj v Ustave vela, lenze nimandi zo Smeru nevedia co je to pravo, ale vedia co je to chlast.
porusovanie zakonov, nieje demokracia, chlapce. Som urcite od teba starsi
Zákon č. 564/1992 Sb.
Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o spôsobe vykonania referenda
§ 1
Ods. 4
(4) Otázka alebo otázky predložené na rozhodnutie v referende musia byť formulované tak, aby na ne bolo možné jednoznačne odpovedať "áno" alebo "nie". OTÁZKY NESMÚ BYŤ NAVZÁJOM PODMIENENÉ
mas na vyber, bud si das vakcinu, alebo sed doma. Ide o to, aby ludia nezomierali na chodniku pred nemocnicnicou, to je ten dovod.
Blbosť ktorá tu bola už dávno vysvetlená. Keď 10% ľudí niečo chce a je to proti zákonom tak tomu sa teda domkracia nehovorí.
Odporúčame