Netušia, čím v Srbsku budú zaočkovaní (a či vôbec). Možno sa iba prevezú.
AZ má po reputácii. Dôvera je preč, tá sa vynútiť ani získať nedá. Možno niečím iným, v inom časopriestore. Alebo ničím.
Netušia, čím v Srbsku budú zaočkovaní (a či vôbec). Možno sa iba prevezú.
AZ má po reputácii. Dôvera je preč, tá sa vynútiť ani získať nedá. Možno niečím iným, v inom časopriestore. Alebo ničím.
No...nie som jazykovedec, nazvať obličky "ľadviny"...považujem za príliš uletené. Nemôže byť pečeň "játra".
Na drhej strane, Slovák je urputne a tuho zaťatý keď ide o závod a pretek. Vraj" iba preteky. Ti by som pokojne bral viac výrazov, angličtina občas "púšťa" 20 významov jedného termínu.
Pretek a závod azda naozaj nemusia mať jediný význam. S tým "pomnožným" sa aj zle pracuje.
Mimochodom, strana "Za ľudí" s začala skloňovať. A to do úplne bizarných až groteskných podôb.
Neviem, možno ste v TV videli smrť na futbalových ihriskách...kde padol 20 ročný futbalista. Žiaľ, stáva sa to podozrivo často. Mám pocit, že posledné roky menej.
Chem iba povedať, že hocijaké "odpadnutie" netreba brať tak, že veď sa hneď prebral...tak je OK.
No nie je to tak. Taký prístup je otrasný, diletantský.
Daj znovu, nenapojil si sa. Nevidím súvislosť.
Nepovedal som, že sa s tým dobre dýcha. Robíš posuny. Ľadviny Slováci nemajú.
OK, ale bolo by vhodné "mať názor" iba na to, čomu človek rozumie.
Ty vieš, čo je pravda? To je veľmi nekritický názor.
Nemyslím si, že to bolo respirátorom. Všetci v relácii mali podobné. Norovi jednoducho prišlo nevoľno. Je trestuhodné, že hi nechali o 15 minút pokračovať...a zopakovalo sa to.
Keby som bol tam, nedovolil by som...a tých, ktorí to požehnali by som vlastnoručne vyfliaskal. Nepoznám Norbertov zdr. stav, no aj keby bol skvelý...aj vtedy má nárok na infarkt. Takto sa to nerobí.
Špitál, dôkladné vyšetrenie všetkého možného.
Prepáč, ale podľa môjho skromného názoru ten vyššie píše o niekoľko úrovní lepšie...teda než ty.
Keď Európa + vyspelý svet vyrobia dostatok overených vakcín, "opichajú" nimi dostatok populácie /teda prinajmenšom tých, ktorí o to budú mať záujem/. Skôr to jednoducho nejde.
Krajiny a národy, ktoré majú radi parašutizmus, divočinu a partizánčinu...to skúšajú partizánsky. Neriešim, kto čo a aké vyrába, poznám veľmi dobre renomovaných výrobcov.
Nech sa páči, osobne mi je úplne jedno kto sa čím nechá obhospodáriť.
Tupohlavcov je tu extrémne veľa. Najmä takých pribrzdených, do minulých desaťročí. Jasné, že majú biologické vzdelania na úrovni max. ZŠ. - ale pokojne vyhlásia lekára so 40 ročnou praxou (iste, aj vzdelaním) za nedonoseného. Oni videli na nete, v novinovom článku...a oficiálna medicína môže ísť preč.
No gratulujem takému národu.
Ako sa dá "vedieť" zaočkovať celú populáciu čímsi, čo je dostupné tri mesiace?
O rok ti to budú ponúkať podomoví predajcovia.
Je groteskné, že do farmácie a medicíny fušújú bačkoristi, betonári, bagristi či iní remeselníci (ale ani tých v SR nie je dosť).
No radšej ako inštalovať, murovať...budú mudrovať Hrôza. Okopávať kukuricu, krumple...pestovať hydinu, to treba.
Načo sem ****, montuješ "znásoľnňovanie"? Téma je iná.
Teba osáľaliu asi dnes. Zrejme do gebule.
Stvarno? Ti si gde dobio? U tintaru ili malo niže? Dobrom batinom u jaja...
No a? Tie dve vakcíny sú možno voda a fyziológ. Am mám veľa protilátok, nepotrebujem stimulovať ich tvorbu.
Kuba nie je zaostalá, je fajn. Iste, nebol si tam.
Ty vieš čo je vakcína? Nemáš ani šajn. A nemáš šajn ani o číslach, ktoré tá-ktorá krajina "mimo pravidiel" uvádza.
Kim možno uvedie, že k nim ušlo pár nakazených...a tam sa uzdravili.
Ma nemoj mi reči? Bio si tamo nakada? Možda su ti svirali na tankoj žici a ti si njima ljujao jaja.
Bili je fino, ne? Luljaj me nežno...lepo, polako.
Dáš ešte alebo už treba podať preháňadlo? Lebo toľko kadiť...to ani nie je možné.
Prečo nie, rád si nechám zaplatiť. Budem blboslavov pichať aj do palice svätenou vodou.
Oni sa nechcú očkovať, veď azda nie sú padavky.
? Akože čo? No určite nápor na nemocnice nie je minulosť. Teda možno je, no dávať také prognózy pri ľahkom zlepšení v obliehaní koviďákmi by nebolo zrovna seriózne.
A nakoniec, nemocnice nie sú vymyslené a neexistujú pre koviďákov. Majú veľa zmeškané...a to ťažko doženú. Iste, mnoho ľudí sa toto nedožilo/nedoižje, toto "izé" vytlačilo štandardnú zdr. st. na úplný okraj. Myslím si, že to bola chyba.
Odporúčame