.....chúďa, vyzerá to tak, že je "postihnutý" presne tak ako - Musk!? ...hehe
.....chúďa, vyzerá to tak, že je "postihnutý" presne tak ako - Musk!? ...hehe
...super!! ...ale Kotlárovi to radšej nepovedzte!! ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Súhlas, sekta ála sekjuritidocentko - lacná ako jeho titul!!.... hehe 🤥
...pipko je len - pííííííííííípko....hehe
....platí - druhá veta!!
...ficisisti už ani nevedia, kedy klamú, či kedy hovoria pravdu.....hehe
.....Semafórovič osočuje ohovára ponižuje vykrikuje - čiže vyvoláva nebezpečný majdan!! ....alebo mejdan?! ....hehe
...krajšie by bolo - krisi....hehe
Bez fujary sa to neráta!!.... hehe
....dieťatko Paľko s ocinkom zločincom TO opäť zgabali!..... hehe
....Kotlárova správa - to je medicínsky majdan - či mejdan?, docentkovej suity! ....hehe
....šmárjajózef, také nech mu neodkazuje, lebo rentierik z kože vyskočí - na dnes má už dosť!! ....hehe
......šak, presne ako som si myslela - "utajené oné" už Semafórovič vyzvonil médiám.....hehehehehe
Odporúčame