...hanbi sa - hanbi! ...a pekne v kúte na polene.....hehe
...hanbi sa - hanbi! ...a pekne v kúte na polene.....hehe
++++++++++++++++++++++++++++
.....mostarka cintuľowa....hehe
......už balíš kufre?!.....hehe
.....šak a načo húliš!? ...hehe
...."maznavý niktoš"...hehe ...Prejavy ti píše - Machala či Kotlár?! ...
....zlodejskomafiánskyoslavnotrapnučký traktát ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++
.....nič nové pod slnkom! ...to oni musia, vrámci - normalizácie ....hehe
Odporúčame