....v tejto krajine - navekyvekovamen! .... nárok na 100% majú len naši pozitívne diskriminovaní občania a keď sa to náhodou prekecne, tak sa s nimi úrady dohodnú, že peniaze získali od nejakej nadácie alebo zbierky .....
....v tejto krajine - navekyvekovamen! .... nárok na 100% majú len naši pozitívne diskriminovaní občania a keď sa to náhodou prekecne, tak sa s nimi úrady dohodnú, že peniaze získali od nejakej nadácie alebo zbierky .....
....."Vplyvom návrhu vznikne 166 pracovných miest v štátnej správe s priemerným mesačným hrubým príjmom 2 526 eur, čo predstavuje čistý príjem približne 1 820 eur." ..... takže - kontrolór s takýmto príjmom!? ...v porovnaní s príjmom opatrovateľa ?! - tam sú peniaze daňových poplatníkov - ako vždy za každej vlády - v politických trafikách a teplých miestach pre NAŠICH ľudí .... !!
.... autista bude iss riadiť z kremľa - osobne - spoza 5metrového stola ....hehe
....mýliš sa! LSNS nemá žiaden nárok pretŕčať sa v RTVS, s fašistami sa totiž - nediskutuje! .....!!
...autistovi v Moskve je lauter jedno, čo sa s ľuďmi stane ..... !
....fajne si zagágal! ...to mi stačí....hehe
....konečne! ...aj takí ako ty už musia pochopiť, že žijeme v 21. storočí! PRAVDA to už pochopila ..... !
...ej ty beťár! ...píšeš spod deky, čooo?! Nehanbi sa za svoju inakosť - aj tebe už čoskoro svitá na "normálne" časy ..... hehe
.....no vida, ako si zmúdrel??! ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
..... "ÚPRIMNE ODVÁŽNE PRE ĽUDÍ" - toť predvolebné heslo oľano, ale zabudli tam pridať to SMERácke - NAŠICH ľudí .....hehe
....paškoviny rezešoviny napokračovanie ..... hehehe
...to pasuje! ...to je tá - megadigiinformatizácia za miliardu!!? ...hehe
.... super pozerateľná zábava! ....teším sa na Chorchého ..... :-)
Odporúčame