..... nobelista znovu - perlí....hehe
...mutant user už umutoval na čechúňa.....hehe
.....neboj nič!....doktori sú machri, tí ťa z toho - dostanú! ....hehe
....pri sude??! ....hehe....https://debata.pravda.sk/images/photos/o/d/u…
...tysoksó!...ty už si lepčejší docent, ako nobelista - odyseus!? .....hehehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++
....no, doc. Fico - zaváhal!? ...namiesto podporovania paškovín kostkovín či foraikovín mohol teraz vyvážene - vládnuť ....hehe
....on - musí! On to má ako terapiu na obsedantnú poruchu - celý deň trčí na debate a prdká ku každej téme!? ....hehehe
https://az247.cz/vakciny-proti-koronaviru-ob… ........hehe
..."prehodia miliardy" - z jedného hnojiska na druhé......hehe
....ak to nemá nakreslené na plagátiku, tak sa "útok" - neráta!? ...hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Odporúčame