joj, ty máš ale klapky na očiach. Všetok ten zdravotnícky materiál čo je teraz zabezpečila minulá vláda. Povedz jeden príklad, aké lietadlo doviezlo nejaký zdravotnícky materiál čo zabezpečila terajšia vláda ? Veľká NULA respirátorov, veľká NULA testov , takže tie testy čo teraz robia tak zabezpečila ešte minulá vláda v počte 200 000 ks , takže tie rýchlo dôjdu a potom neviem ako budeme testovať. Že je teraz rúšok dostatok, tak to je tiež opatrenie minulej vlády, keď zabezpečila, že niektoré slovenské textilné a odevné firmy prešli na šitie rúšok , podobne aj súkromníci a to nie je zásluha terajšej vlády. Chváliť sa zvýšeným počtom testov je tiež blbosť, lebo začali testovať súkromníci, ktorí zabezpečili prístroje, lebo v tom vidia kšeft, keď štát testuje za 30 € a súkromné za 48 € . Počty nemajú žiadnu vypovedaciu hodnotu, lebo ak firma z 200 zamestnancami si dá všetkých otestovať za peniaze, tak ten počet sa objaví v počte testovaných, ale zo obmedzením šírenia to nemá nič spoločné.

