novinári tomu tak rozumejú ako kura pivu a že vraj objavili dieru do sveta. Ja dám každému novinárovi alebo tu diskutujúcemu čo sa rozčuľuje nad rozkrádaním akože dotáciu 135€/ha a nech mi aspoň 2x do roka zmulčuje 1 ha trávnatého porastu a potom uvidí ako na tom zbohatne , že až dostane mozole na prstoch od prepočítavania bankoviek. Takú debilinu môže napísať iba novinár čo si myslí, že mlieko sa robí vo fabrike a kravy sú fialové ako na reklame.....

