Je to excelentný manipulátor.Od takých ľudí len utekať.
Je to excelentný manipulátor.Od takých ľudí len utekať.
Už sa vykašľali.Znefunkčnili im služby,starí ľudia sú odkázaní na deti a vnúčatá čo je neskutočne ponižujúce.Ale aj mladí ľudia budú mať problémy s drobnými klbmi ktoré im znemožnia tie šibnuté telefony čo všetko uplne z cesty opravia a veľmi im to želám.Hlavne tým obmedzencom čo to vymýšľajú.
No je tak sucho,že drobný kľudný dážd do konca leta by nevykompenzoval deficit vlahy.Chýba snehová pokrývka,3 mesiace pod snehom len tak niečo nenahradí.Ak bude bezsnehová zima pokračovať,čaká nás dosť veľký malér.
Hodte na ten EU parlament už niekto sieť.Alebo im vezmite najmenej 25 tisíc mesačne,nech si užijú svoje inovácie.
Inovácie slovenských bánk.Teda,kto nechce banku v mobile má fakt smolu,uplne sú znefunkčnené kreditky.Je to katastrofa ako v bankách diskriminujú starších ľudí.
Dobrá hlúposť.Radšej im zabezpečte čo najlepšie školy,vzdelanie,cesty na školy do zahraničia...To čo máš v hlave Ti nikdy nikto nevezme.
:-D Na každej lepšej škole?Napriklad v Sládkovičove ? :-DD
Dezolátikovia sú to koľko ich je.PatMati.
:-D Presne v línii týchto strán .Proletári všetkých krajín do parlamentu a vlády :-D
To je tiež jadrová mocnosť.Tak tam budú 2xI lebo nepovedz mi že ten Irán ktorého nivočime roky sankciami sa nepridá.A ako rád.My žijeme vo svojej bubline a hráme sa na celý svet,ale teda rozhodne nie sme celý svet a z tejto cesty otočka už veľmi nejde.Nie že by som si to želala,EU mi vyhovuje,ale je to tak.
No-Brazília,Rusko,Irán,Cina,South Afrika...BRICS
A Vy poznáte Kmotra? Je lepšie ked Vás podceňujú....
No ano,ale teraz presne to isté hlásajú liberáli nevšimol si si to pupuško?A vládu tú máme čisto proletársku,ani jeden z ministrov sa svojej práci nerozumie a všetci svorne regulerne skončili len strednú ale hrajú sa na VS.
Liberáli všetkých krajín spojte sa.Pred BLM na kolená inak postihy,zničíme sochy,spálime knihy...To je čo?V poriadku?
Liberálny komunizmus razantne nastupuje.
Je to šikulka tento Covid ešte si užijeme.
Pozri na Srí lanku alebo na mediami zatajované Holandsko.Neboj,nebude to len bežný človek :-D
No teda,vstaň od toho počítača Michal a pozri sa na realitu.:-DD
Tak nielen EU je na svete.Od roku 2017?18? je tu aj BRICS.
Prvou vetou poviem že určite nie som volič Smeru,Hlasu a ničoho podobného.Som nevolič lebo nemám koho voliť.Ale....aj voliči Smeru sú obdivovatelia SLUKU a je neuctivé že odmietne vystúpiť.Zase ide kultura proti ľudom a čuduje sa potom,ked ju počas pandemie posielajú vykladať tovar do Tesca.Umelec má byť pre ľudí.Všade kde sú.
Odporúčame