Každý druhý z Vás.Na námestiach sú rovnaklí ľudia ako Kuffa.Rovnako netolerantní a keby mohli tak vnútia svoj názor všetkým,Žiadny rozdiel.
Každý druhý z Vás.Na námestiach sú rovnaklí ľudia ako Kuffa.Rovnako netolerantní a keby mohli tak vnútia svoj názor všetkým,Žiadny rozdiel.
No vidíte.Nechajte ho konať jednu hlúposť za druhou a zloží Danka aj Tarabu spoľahlivejšie ako námestia.
Kapustné hlavy sú kto?
Za demokraciu v živote nebojovali.To sú kecy pre..dosadte vybrané slová typu luza geronti,dezoláti,xonofobovia....
Nemáte koho ani čo ponúknuť.Ozvite sa ked budete lepší ako Ficovci.Nevidím na scéne nikoho kto by mohol položiť Fica.A ak to čírou náhodou bude Šimečka,dá si repete situácia s Matovičovou vládou.Euroúradníci,zelení,umelci a mimovládkari nepostavia vládu do tohoto sveta.Bola by to tragédia.
Všetci velebíte západ tak čo Vám vadí na zmene kádrov.Skús či niekde na západe tam kde všetci teraz odchádzate dostanete trvalú zmluvu.Snívajte s nami.Ci už pedagogovia,rektori,lekári riaditelia všetci sú tam na čas určitý.A u nás tiež ani Drlička ani Kusá nemá zmluvu natrvalo,to že ich Smotánka vyhlási za ikony neznamená že do dôchodku budú na jednom mieste.Aby bolo jasné-nevolím nikoho.Naposledy SAS/2010--čo bol fatálny omyl
Lebo liberálny neomarxisti im ničia krajinu.Východní Nemci poznajú kde je totalita.
Zabudol si lúza,geronti,vagabundi,fašisti,xenofobi,primití vi..........Naozaj sme si to užili .Po ich akcii nasledovala na prekvapkanie umeleckej obce reakcia.Prečo si mysleli že zrušili fyziku?
Suhlasim.Na kandidačné listiny sa dostane hocikto-kamarátka nezamestnaná,frajerka absolventi čudných škôl aj ked ani na tých nezvládnu ani diplomovku....pretršajú sa v parlamente...No,toto tu je od Mečiara.Pozri po ministerstvá aké známe mená sa tam skrývajú,rúzne manželky a kamarátky ale neviem o tom že by to doteraz niekomu vadilo.A ani Vy ste si to doteraz zrejme nevšimla.Ked sa pretrčajú je to samozrejme nepríjemné,horšie ked sa stanú ministrami financií,premiermi alebo dostanú na starosť zdravotníctvo,že ano.:-D
No,mierové rokovanie ktoré odmietol Hamas bude iste ,,úspešné" že ano.
No hlavné že ho zvládol Uhliraik s heslom-Nech idú prídu Ukrajinci.Blahoželám k zatváraniu ambulancií :-DD.
Ano ale menším tempom ako my čo sme zrušili evoluciu.Problém asi je že príroda,ktorú sme od 50 rokov min.storočia opakovane okabátili medicínou sa zjavne vo všetkých oblastiach otriasla a našla spôsob ako nám to vráti.A rezistencia na antibiotiká,mutácia bakterií a virov je jedna z tých ciest.
Správne fakty sú fakty.Vláda je legitímna zvolená vo voľbách ministerka legitímne vymenovaná a poverená zodpovednosťou za kultúru.Bodka.O 4 roky vyjadríme svoj názor na ňu vo voľbách.
Prečo by sme mali demonštrovať na podporu?Ten cirkus necháme Vám.My si počkáme na čísla auditu a preverenie zmlúv.
Uvidíme po kontrole čísiel.Dúfam že tie zmluvy zverejnia ako Taraba.
Ja by som sa pod takým tlakom schovala pred Vami.Ste dav a ide z Väs strach.
Ono za socializmu fungovala nemocnica takto-Riaditeľ nominant KSČS,ekonomický námestnik mal na starosti čísla a Liečprevák zdravotníctku časž firmy.Ak Šimkovičová ako riaditeľ dosadila ekonoma nespravila chybu.Mal by tam byť aj niekto kto nerozhoduje o číslach ale o umení,to krízovy manager a ekonom vedieť nemusí.Len asi tie čísla budú problém že kultúrnici naši.Dúfam že to potom zverejní tak ako Taraba tie čísla právnikov v predošlých obdobiach.Hned ostalo ticho.
Robíte to čo Gottwald.Ked ste takí kulturni prečitajte si dejiny :-D.
To je pravda.Ale ak niečo o viruse platí tak veta,že mutuje.
Odporúčame